Aktualności

Franciszek Smuda: To był najtrudniejszy jak dotąd przeciwnik

Po meczu Ariel Jakubowski powiedział, że bardzo szanuje zdobyty w Łodzi punkt, a Franciszek Smuda podkreślał, że mecz mógł się podobać kibicom.

Ariel Jakubowski: Myślę, że mecz mógł się podobać Był szybki, rozgrywany w niezłym tempie i bardzo dobrej atmosferze. Na pierwszą połowę wyszliśmy trochę przestraszeni, ale powiedziałem moim zawodnikom, że dla takich meczów trenują i w drugiej połowie zagrali dużo lepiej. Ogólnie jestem zadowolony z tego, jak potoczyło się spotkanie. Widzew miał swoje sytuacje i mógł podwyższyć prowadzenie, później moi zawodnicy poczuli się pewniej i mieliśmy kilka szans. Trzeba szanować ten punkt, bo nikt tu jeszcze w tym sezonie nie strzelił bramki.

Franciszek Smuda: To był najtrudniejszy jak dotąd przeciwnik, z którym mierzyliśmy się w ostatnich tygodniach. Tak jak powiedział trener Jakubowski, mecz mógł się podobać, przez 90 minut był prowadzony w szybkim tempie. Stworzyliśmy dziś dużo sytuacji, ale brakuje nam wykończenia i napastnika, którego piłka szuka i który wie, jak skończyć akcję. Cały nasz zespół robi postępy, to młodzi chłopcy i potrzebują czasu. W grudniu zespół na pewno czekają drobne korekty.

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019 (cz. III)

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019 (cz. III)

Tabela rozgrywek

6 Olimpia Elbląg 9
7 Górnik Łęczna 9
8 Błękitni Stargard 9
9 Widzew Łódź 8
10 Lech II Poznań 7
11 Elana Toruń 7
12 Skra Częstochowa 7
Pełna tabela