Aktualności

Franciszek Smuda: To był najtrudniejszy jak dotąd przeciwnik

Po meczu Ariel Jakubowski powiedział, że bardzo szanuje zdobyty w Łodzi punkt, a Franciszek Smuda podkreślał, że mecz mógł się podobać kibicom.

Ariel Jakubowski: Myślę, że mecz mógł się podobać Był szybki, rozgrywany w niezłym tempie i bardzo dobrej atmosferze. Na pierwszą połowę wyszliśmy trochę przestraszeni, ale powiedziałem moim zawodnikom, że dla takich meczów trenują i w drugiej połowie zagrali dużo lepiej. Ogólnie jestem zadowolony z tego, jak potoczyło się spotkanie. Widzew miał swoje sytuacje i mógł podwyższyć prowadzenie, później moi zawodnicy poczuli się pewniej i mieliśmy kilka szans. Trzeba szanować ten punkt, bo nikt tu jeszcze w tym sezonie nie strzelił bramki.

Franciszek Smuda: To był najtrudniejszy jak dotąd przeciwnik, z którym mierzyliśmy się w ostatnich tygodniach. Tak jak powiedział trener Jakubowski, mecz mógł się podobać, przez 90 minut był prowadzony w szybkim tempie. Stworzyliśmy dziś dużo sytuacji, ale brakuje nam wykończenia i napastnika, którego piłka szuka i który wie, jak skończyć akcję. Cały nasz zespół robi postępy, to młodzi chłopcy i potrzebują czasu. W grudniu zespół na pewno czekają drobne korekty.

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Mikołajki w SP 58

Mikołajki w SP 58

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela