Aktualności

Franciszek Smuda: Takie mecze są nam potrzebne

W środowym sparingu Widzew zremisował 1:1 z II-ligowym Radomiakiem Radom. Na boisku pojawiło się kilku zawodników z młodzieżowych drużyn Widzewa.

W większym lub mniejszym wymiarze czasowym szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności otrzymali m.in. Krystian Marcioch oraz Marcel Pięczek. - Bardzo dobrze, że ten sparing się odbył. Takie mecze są nam potrzebne - powiedział trener Franciszek Smuda. - Na pewno nie musimy się martwić o naszą młodzież. To zdolni chłopcy, a przy tym nasi - widzewiacy - dodał.

Asystent Franciszka Smudy Marcin Broniszewski podkreślił natomiast, że sztab w ostatnich w 2017 r. dniach pracy z zespołem nie chciał tracić czasu jedynie na roztrenowanie. - Takie mecze pozwalają nam zarówno sprawdzić umiejętności graczy testowanych, jak i wypróbować naszych zawodników w nowych ustawieniach. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że takie spotkanie się odbyło - stwierdził. - Szansę na potwierdzenie własnej wartości dostali piłkarze z szerokiego składu pierwszej drużyny, którzy mogli udowodnić, że można na nich stawiać, jak i juniorzy. Ci ostatni na pewno mają duże umiejętności, które przy ich ciężkiej pracy i dużym zaangażowaniu mogą dać oczekiwane efekty - podsumował.


Partner Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Podsumowanie rundy jesiennej - wybrane zdjęcia

Podsumowanie rundy jesiennej - wybrane zdjęcia

Tabela rozgrywek

1 Sokół Aleksandrów Łódzki 37
2 Widzew Łódź 35
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 33
4 Huragan Morąg 30
5 Ursus Warszawa 28
6 Victoria Sulejówek 28
7 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 28
Pełna tabela