Aktualności

Franciszek Smuda: Takie mecze są nam potrzebne

W środowym sparingu Widzew zremisował 1:1 z II-ligowym Radomiakiem Radom. Na boisku pojawiło się kilku zawodników z młodzieżowych drużyn Widzewa.

W większym lub mniejszym wymiarze czasowym szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności otrzymali m.in. Krystian Marcioch oraz Marcel Pięczek. - Bardzo dobrze, że ten sparing się odbył. Takie mecze są nam potrzebne - powiedział trener Franciszek Smuda. - Na pewno nie musimy się martwić o naszą młodzież. To zdolni chłopcy, a przy tym nasi - widzewiacy - dodał.

Asystent Franciszka Smudy Marcin Broniszewski podkreślił natomiast, że sztab w ostatnich w 2017 r. dniach pracy z zespołem nie chciał tracić czasu jedynie na roztrenowanie. - Takie mecze pozwalają nam zarówno sprawdzić umiejętności graczy testowanych, jak i wypróbować naszych zawodników w nowych ustawieniach. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że takie spotkanie się odbyło - stwierdził. - Szansę na potwierdzenie własnej wartości dostali piłkarze z szerokiego składu pierwszej drużyny, którzy mogli udowodnić, że można na nich stawiać, jak i juniorzy. Ci ostatni na pewno mają duże umiejętności, które przy ich ciężkiej pracy i dużym zaangażowaniu mogą dać oczekiwane efekty - podsumował.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Świt Nowy Dwór Maz. - Widzew 17.03.2018

Świt Nowy Dwór Maz. - Widzew 17.03.2018

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 38
2 Sokół Aleksandrów Łódzki 38
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 33
4 Ursus Warszawa 31
5 Huragan Morąg 30
6 Polonia Warszawa 30
7 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 29
Pełna tabela