Aktualności

Franciszek Smuda: Nasz cel jest niezmienny

Przed sobotnim meczem w Zambrowie trener Widzewa podkreśla, że bez względu na przeciwnika, cel jego zespołu się nie zmienia - łodzianie mają zanotować kolejne trzy punkty.

Po zwycięstwie 3:2 nad rezerwami Legii Warszawa, w 24. kolejce Widzew zmierzy się w Zambrowie z tamtejszą Olimpią. - Bez względu na przeciwnika nasz cel jest niezmienny: chcemy po prostu wygrać. Wiadomo, że łatwiej powiedzieć, a trudniej zrobić, zwłaszcza że wszystkie drużyny, które z nami grają często prezentują się nawet powyżej swoich faktycznych możliwości. W środę oglądałem mecz Lechii Tomaszów z rezerwami Legii i warszawianie, po sobotnim spotkaniu w Łodzi, w którym dali z siebie wszystko, już kilka dni później właściwie chodzili tylko po boisku - powiedział trener Widzewa Franciszek Smuda.

Sobotni rywal łodzian ma na koncie 32. punkty i zajmuje w tabeli 10. miejsce. - Olimpia jest zespołem, który stara się grać w piłkę i mam nadzieję, że dzięki temu będzie to dobre spotkanie - dodał Smuda.

Zgodnie z decyzją sztabu szkoleniowego, drużyna do Zambrowa pojedzie w sobotę od rana. - Do Zambrowa jest bliżej niż do Ełku, więc nie musimy tam jechać dzień wcześniej. Większość naszych rywali przyjeżdża do Łodzi w dniu meczu i rozgrywa bardzo dobre spotkania, więc liczę, że w Zambrowie z nami będzie tak samo - podsumował szkoleniowiec Widzewa.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening wieczorny 17.10.2019

Trening wieczorny 17.10.2019

Tabela rozgrywek

1 Resovia 27
2 Widzew Łódź 27
3 GKS Katowice 26
4 Górnik Łęczna 24
5 Olimpia Elbląg 21
6 Bytovia Bytów 21
7 Stal Rzeszów 21
Pełna tabela