Aktualności

Franciszek Smuda: Ełk okazał się dobrze zorganizowaną drużyną

W meczu 22. kolejki I grupy III ligi Widzew wygrał na wyjeździe z MKS-em Ełk 2:1. Jak spotkanie to skomentowali trenerzy obu drużyn?

Franciszek Smuda:

Spotkania w III lidze są dla nas bardzo trudne. Ełk okazał się dobrze zorganizowaną drużyną i to pomimo faktu, że oddał w całym meczu jeden celny strzał, z którego zdobył gola. Cieszę się, że mogłem porozmawiać z moją drużyną w przerwie, że wyszła na boisko niezwykle zmotywowana i dała z siebie wszystko. Chociaż o to nigdy nie mam do nich pretensji, bo ich zaangażowanie jest cały czas na najwyższym poziomie. Najważniejsze są dla nas punkty, ale widać, że moja drużyna próbuje cały czas grać piłką. Nie jest to łatwe, kiedy przeciwnik właściwie całym zespołem ustawia się na swoim szesnastym metrze.

Przemysław Kołłątaj:

Trener Smuda miał rację mówiąc, że moja drużyna była dziś dobrze zorganizowana. Zagraliśmy bez trzech podstawowych zawodników, ale ich zmiennicy pokazali się z dobrej strony. Cały zespół biegał i walczył, dopóki miał siły. Szkoda, że straciliśmy wyrównującą bramkę tak szybko po przerwie, ale mimo to miałem nadzieję, że uda nam się dotrwać do końca z remisem. Musiałem jednak zrobić zmiany, na boisku pojawili się jeszcze młodsi zawodnicy i niestety nie udało nam się sprawić tej niespodzianki.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzewska choinka 07.12.2019

Widzewska choinka 07.12.2019

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela