Aktualności

Franciszek Smuda: Do wyniku nie przywiązuję dziś wagi

Po wygranym 1:0 sparingu z Wartą Poznań trener Franciszek Smuda stwierdził, że najważniejsze było dla niego zrealizowanie celów treningowych, a nie rezultat meczu.

W drugim zimowym meczu kontrolnym po golu testowanego Danilo Ardzinby Widzew wygrał z drugoligową Wartą Poznań 1:0. - Do wyniku nie przywiązuję dziś wagi. Jesteśmy na etapie bardzo ciężkich treningów, które mają przygotować drużynę, by była w optymalnej formie 10 marca, czyli na początek rundy wiosennej. Na pewno jednak zawodnicy, mimo zmęczenia, starali się dziś dać z siebie wszystko - mówił po spotkaniu trener Franciszek Smuda.

Na boisku w Uniejowie w środę pojawili się wszyscy pracujący na zgrupowaniu piłkarze, w tym zakontraktowani zimą młodzieżowcy. - Marcin Pieńkowski, Karol Stanek czy Michał Przybylski to młodzi zawodnicy, których organizmy nie są jeszcze przystosowane do tak obciążających treningów. Mimo to dają radę - chwalił po meczu swoich podopiecznych szkoleniowiec Widzewa.

Szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności otrzymał od sztabu również chorwacki pomocnik Dario Kristo, który kontrakt z łódzkim klubem podpisał w poniedziałek. - Kristo to bardzo dobry zawodnik. Myślę, że gdy przepracuje z nami zimę będzie dla zespołu dużym wzmocnieniem - podsumował Franciszek Smuda.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening wieczorny 17.10.2019

Trening wieczorny 17.10.2019

Tabela rozgrywek

1 Resovia 27
2 Widzew Łódź 27
3 GKS Katowice 26
4 Górnik Łęczna 24
5 Olimpia Elbląg 21
6 Bytovia Bytów 21
7 Stal Rzeszów 21
Pełna tabela