Aktualności

Fotoaparaciki.pl partnerem medialnym zgrupowania Widzewa w Turcji

Dzięki wsparciu doskonale znanego w regionie dostawcy sprzętu foto i video media klubowe Widzewa Łódź będą mogły szeroko relacjonować pobyt pierwszej drużyny w tureckiej Alanyi.

Przedstawiciele mediów klubowych przez cały tydzień będą dostarczać kibicom materiały video, foto i audio. Od poniedziałku na antenie Widzew.FM w porannej audycji "Witamy w Klubie" usłyszycie raport prosto z Turcji od Kuby Dyktyńskiego, a za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych zobaczycie, jak wygląda codzienna praca czerwono-biało-czerwonych w Alanyi.

W trakcie zgrupowania zaplanowaliśmy dla kibiców format live na YouTube, w którym będzie można porozmawiać z naszymi zawodnikami, a za kulisy pracy w Turcji jak zawsze zajrzy Vincent Matuszewski z kamerą WidzewTV. Jeśli pozwolą nam na to warunki na miejscu, po każdym rozegranym przez Widzew Łódź meczu obejrzycie na naszych kanałach bramki.

Zachęcamy do obserwowania naszych oficjalnych kanałów komunikacji i do korzystania z szerokiej oferty firmy Fotoaparaciki.pl dostępnej na stronie internetowej partnera medialnego wyjazdu Widzewa do Alanyi: https://www.fotoaparaciki.pl/.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Chojniczanka Chojnice 22.01.2022

Widzew Łódź - Chojniczanka Chojnice 22.01.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 44
2 Widzew Łódź 39
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 Chrobry Głogów 29
Pełna tabela