Aktualności

Flight Level nowym partnerem Widzewa Łódź

Stowarzyszenie RTS Widzew Łódź pozyskało nowego partnera – Agencję Interaktywną Flight Level zaimującą się m.in. świadczeniem usług filmowania z powietrza.

Początki współpracy można było śledzić na klubowym kanale YouTube. Do tej pory zrealizowanych zostało kilka materiałów, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem kibiców i mediów. Klubowa telewizja dzięki współpracy z Flight Level pokazywała m.in.:

Oprócz materiałów promocyjnych Agencja Flight Level dostarcza nagranie całego meczu z lotu ptaka do celów szkoleniowych.

- Jest dla mnie wielkim zaszczytem współpracować z klubem, któremu kibicuję od dziecka - powiedział Dominik Majewski, właściciel firmy Flight Level. Wierzę, że ta współpraca pomoże klubowi w realizacji celów sportowych i promocyjnych - dodał.

Dzięki współpracy z Flight Level Widzew może wdrażać innowacyjny projekt realizacji materiałów video z powietrza tak dla kibiców, jak i w celach analizy taktycznej.

Pełna oferta usług naszego nowego partnera jest dostępna na stronie: www.flightlevel.pl Zapraszamy również do polubienia Fanpage'a Flight Level.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Siarka Tarnobrzeg - Widzew Łódź 20.04.2019

Siarka Tarnobrzeg - Widzew Łódź 20.04.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 54
2 Widzew Łódź 50
3 Olimpia Grudziądz 47
4 Elana Toruń 47
5 GKS Bełchatów 45
6 Górnik Łęczna 43
7 Stal Stalowa Wola 41
Pełna tabela