Aktualności

Flight Level nowym partnerem Widzewa Łódź

Stowarzyszenie RTS Widzew Łódź pozyskało nowego partnera – Agencję Interaktywną Flight Level zaimującą się m.in. świadczeniem usług filmowania z powietrza.

Początki współpracy można było śledzić na klubowym kanale YouTube. Do tej pory zrealizowanych zostało kilka materiałów, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem kibiców i mediów. Klubowa telewizja dzięki współpracy z Flight Level pokazywała m.in.:

Oprócz materiałów promocyjnych Agencja Flight Level dostarcza nagranie całego meczu z lotu ptaka do celów szkoleniowych.

- Jest dla mnie wielkim zaszczytem współpracować z klubem, któremu kibicuję od dziecka - powiedział Dominik Majewski, właściciel firmy Flight Level. Wierzę, że ta współpraca pomoże klubowi w realizacji celów sportowych i promocyjnych - dodał.

Dzięki współpracy z Flight Level Widzew może wdrażać innowacyjny projekt realizacji materiałów video z powietrza tak dla kibiców, jak i w celach analizy taktycznej.

Pełna oferta usług naszego nowego partnera jest dostępna na stronie: www.flightlevel.pl Zapraszamy również do polubienia Fanpage'a Flight Level.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wigilia Akademii Widzewa 12.12.2018

Wigilia Akademii Widzewa 12.12.2018

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 41
2 Widzew Łódź 39
3 Elana Toruń 36
4 GKS Bełchatów 34
5 Górnik Łęczna 34
6 Stal Stalowa Wola 31
7 Olimpia Grudziądz 31
Pełna tabela