Aktualności

Firma Pulpack w Widzewskim Klubie Biznesu

WKB poszerzyło się o kolejnego partnera, którym została firma Pulpack, na co dzień działająca w branży recyklingu.

Firma Pulpack specjalizuje się w produkcji ekologicznych opakowań z recyklingu wytwarzanych z pulpy tekturowej. Ze względu na ergonomię, elastyczność i doskonałe parametry techniczne produkty te znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, między innymi w branży kosmetycznej, farmaceutycznej, motoryzacyjnej, energetycznej, elektrycznej, AGD. - Nasza firma zawsze wspiera wszelkie możliwe inicjatywy związane ze zdrowym - sportowym stylem życia. Staramy się uczestniczyć w wydarzeniach  zrzeszających łódzkie środowisko biznesowe w naszym mieście i cieszymy się że dołączamy do grona firm wspierających tak historycznie zasłużony klub sportowy jakim jest Widzew Łódź - mówił Sebastian Żywczak, dyrektor zarządzający firmy Pulpack

Odpowiedzialność i profesjonalizm, orientacja na klienta i optymalne dopasowanie do jego potrzeb, szeroki wybór rozwiązań oraz konkurencyjne ceny sprawiły, że Pulpack cieszy się dużym uznaniem na rynku. Do wyrobu opakowań firma wykorzystuje biodegradowalne, przyjazne dla środowiska surowce makulaturowe, pochodzące w 100% z recyklingu. - Firma Pulpack już od wielu lat wspiera łódzkie ośrodki sportowe i inicjatywy kulturalne. Wraz z wzrostem firmy nadszedł czas aby wesprzeć także te największe i najbardziej uznane - Sebastian Żywczak Dyrektor Zarządzający.   

***

Widzewski Klub Biznesu to platforma do wymiany doświadczeń biznesowych, ale też inicjatywa pozwalająca integrować środowisko biznesowe zrzeszone wokół klubu. W ramach jego działań organizowane są między innymi cykliczne spotkania, ale też wspólne wyjazdy na mecze Widzewa rozgrywane poza Sercem Łodzi oraz spotkania reprezentacji Polski. Obecnie Widzewski Klub Biznesu to blisko 70 firm, ale klub stale pracuje nad poszerzaniem oferty dla obecnych jego członków, jak i pozyskiwaniem nowych partnerów.

Wszystkie firmy zainteresowane dołączeniem do Widzewskiego Klubu Biznesu zapraszamy do zapoznania się z jego ofertą (SPRAWDŹ).

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela