Aktualności

Firma PROCAD wciąż z Widzewem

Firma inżynierska PROCAD przedłużyła współpracę sponsorską z Widzewem. - Nic się nie zmienia - chcemy dalej brać udział w odbudowie Widzewa i jego kolejnych awansach, aż do ekstraklasy - powiedział Marcin Sobociński, prezes firmy.

Firma PROCAD z Koluszek jako jedna z pierwszych zdecydowała się wspierać Widzew w odbudowie. Partnerem klubu została w marcu 2017 roku, kiedy Widzew występował jeszcze na boiskach III ligi. - Było to dla nas czymś zupełnie naturalnym. Koluszki to miasto Widzewa. Także ja, mój wspólnik oraz wielu naszych pracowników od lat kibicujemy Widzewowi. To, że wróci na należne mu miejsce w polskiej piłce to tylko kwestia czasu. Chcemy dalej brać udział w odbudowie Widzewa i jego kolejnych awansach, aż do ekstraklasy - powiedział Marcin Sobociński, prezes firmy.

Firma PROCAD należy do Widzewskiego Klubu Biznesu. Jej logotyp jest eksponowany na oficjalnej stronie Widzewa oraz na stadionie przy al. Piłsudskiego na bandach okalających boisko. Firma jest również posiadaczem karnetów. - Współpraca z Widzewem daje korzyści obu stronom. Nam pozwala m.in. docierać do kilkunastu tysięcy kibiców oglądających mecze na stadionie przy al. Piłsudskiego, budować wśród fanów Widzewa świadomość naszej marki i nawiązywać kontakty biznesowe. Z drugiej strony, klub zyskuje silne wsparcie biznesu. To również od nas przedsiębiorców - zwłaszcza lokalnych - zależy, czy będzie dalej się odbudowywał i odnosił kolejne sukcesy - dodał Marcin Sobociński.

PROCAD to nowoczesna firma inżynierska obecna od 2006 r. na rynku elektroenergetyki, telekomunikacji i branży sanitarnej. Oferuje najwyższą jakość usług projektowych, korzystając ze specjalistycznego sprzętu i oprogramowania. Ciągły rozwój i inwestowanie w kapitał ludzki spowodowały, że ogromny postęp techniczny, jaki dokonał się w ostatnich latach w dziedzinie elektroenergetyki i telekomunikacji nie zaskoczył firmy, stwarzając jednocześnie możliwość rozwoju w dziedzinie usług wykonawczych. Zdobyte doświadczenie, ambicja i ciągle rosnący profesjonalizm pracowników buduje sukces i prestiż firmy.

*****

Wszystkie firmy zainteresowane przedłużeniem istniejącej bądź nawiązaniem nowej współpracy partnerskiej z klubem zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Popołudniowy trening 16.07.2019

Popołudniowy trening 16.07.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela