Aktualności

Firma Nowe Technologie została parterem Audycji Gramy z Biznesem

Firma Nowe Technologie, największy w Polsce dystrybutor komór do hiperbarycznej terapii tlenowej do użytku domowego i usług profesjonalnych, rozpoczęła współpracę z Widzewem Łódź.

Dzięki zaangażowaniu firmy powstało już ponad 100 gabinetów z usługą terapii hiperbarycznej, które wspierane są przez Nowe Technologie merytorycznie i marketingowo. Produkt flagowy nowego partnera Widzewa spotkał się z uznaniem lekarzy, fizjoterapeutów, rehabilitantów, terapeutów i ekspertów wielu innych dziedzin związanych z medycyną i wspomaganiem zdrowia. Co ważne, komora stała się również wyposażeniem wielu prywatnych domów, co jest możliwe dzięki zastosowaniu odpowiednich, sprzyjających temu materiałów i rozwiązań technicznych.

Hiperbaryczna terapia tlenowa stosowana jest w wielu dziedzinach medycyny, ponieważ czysty tlen podawany w środowisku zwiększonego ciśnienia ma wszechstronne działanie regenerujące.  Zwiększone stężenie tlenu we krwi stymuluje naturalny proces gojenia się, co w efekcie skraca czas rekonwalescencji oraz podnosi wydajność i wytrzymałość. Dzięki podwyższonemu ciśnieniu, jakie panuje w komorze hiperbarycznej, tlen może dotrzeć głęboko do niedotlenionych komórek, likwidując wszelkie stany zapalne.

Hiperbaria tlenowa, dzięki swojemu działaniu na organizm, znalazła zastosowanie wśród sportowców na całym świecie. Z hiperbarii korzystają zawodowi sportowcy, m.in. Neymar da Silva Santos Júnior, Mohamed Salah, Cristiano Ronaldo, Robert Lewandowski, Nowak Djokovic, LeBron James, Michael Phelps oraz Tiger Woods, ale również liczni maratończycy i triatloniści oraz osoby amatorsko uprawiające sport, chcące podnieść swoje wyniki i wzmocnić organizm.

Tlenoterapia pozwala sportowcom szybciej wrócić do treningu i osiągać lepsze wyniki wydolnościowe, dlatego w środowisku osób aktywnych nazywa się ją potocznie "naturalnym dopingiem dla organizmu". Korzyści, jakie odnoszą klienci terapii tlenowej, to szybki powrót do formy po kontuzjach, krótki czas regeneracji po dużym wysiłku, przyspieszenie metabolizmu oraz zredukowanie do minimum zakwaszenia mięśni.

Dzięki systematycznym zabiegom hiperbarycznej terapii tlenowej dochodzi do wzrostu ilości komórek macierzystych, które krążą w układzie krwionośnym i osiedlają się w komórkach wymagających regeneracji. Pozytywny efekt dotlenienia komórek powoduje lepsze ukrwienie, a to sprawia, że kondycja ulega poprawie. Sesja tlenowa to również zabieg odmładzający, regenerujący i odprężający.

W ramach współpracy z Widzewem Łódź firma Nowe Technologie została partnerem audycji "Gramy z Biznesem", która emitowana jest w każdy wtorek na antenie Widzew.FM o godzinie 11:00.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Chojniczanka Chojnice 22.01.2022

Widzew Łódź - Chojniczanka Chojnice 22.01.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 44
2 Widzew Łódź 39
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 Chrobry Głogów 29
Pełna tabela