Aktualności

Firma Goluch Merc Service sponsorem meczu z Elaną

Sobotni mecz z Elaną Toruń będzie miał swojego sponsora. Została nim firma Goluch Merc Service, współpracująca z klubem podczas wyjazdów organizowanych dla członków Widzewskiego Klubu Biznesu.

Firma Goluch Merc Service powstała w 1989 r. Zajmuje się kompleksowym serwisem pojazdów: mechaniką, elektromechaniką, blacharstwem, lakiernictwem i tapicerstwem. Bardzo ważną gałęzią jej działalności jest produkcja autobusów na podwoziu pojazdów Mercedes-Benz, VW oraz wszelkiego rodzaju zmiany konstrukcyjne pojazdów (na miejscu posiada Okręgową Stację Kontroli Pojazdów DEKRA). W ofercie firmy znaleźć można także części samochodowe, lakiery i części blacharskie, serwis układów paliwowych i pomp wtryskowych.

- Nasze usługi wykonujemy na najwyższym poziomie, z należytą dbałością o każdy szczegół, a co najważniejsze - zgodnie ze wszystkimi wymogami i przepisami prawa. Do zabudowy pojazdów używamy najlepszych materiałów na rynku. Naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi zaufały już setki klientów z Polski, Szwecji, Niemiec, Danii, Ukrainy. Wyszkolona załoga, nowoczesny park maszynowy oraz bardzo duże doświadczenie pozwala nam realizować nawet najtrudniejsze zlecenia szybko i profesjonalnie - mówi Sebastian Goluch, właściciel firmy.

Firma była już sponsorem rozgrywanego w listopadzie 2018 r. meczu z Rozwojem Katowice. Więcej informacji o Goluch Merc Service znaleźć można na stronie: http://www.goluchmerc.pl/index.html.

*****

Wszystkie firmy zainteresowane nawiązaniem nowej współpracy z klubem zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Popołudniowy trening 16.07.2019

Popołudniowy trening 16.07.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela