Aktualności

Firma Goluch Merc Service sponsorem meczu z Elaną

Sobotni mecz z Elaną Toruń będzie miał swojego sponsora. Została nim firma Goluch Merc Service, współpracująca z klubem podczas wyjazdów organizowanych dla członków Widzewskiego Klubu Biznesu.

Firma Goluch Merc Service powstała w 1989 r. Zajmuje się kompleksowym serwisem pojazdów: mechaniką, elektromechaniką, blacharstwem, lakiernictwem i tapicerstwem. Bardzo ważną gałęzią jej działalności jest produkcja autobusów na podwoziu pojazdów Mercedes-Benz, VW oraz wszelkiego rodzaju zmiany konstrukcyjne pojazdów (na miejscu posiada Okręgową Stację Kontroli Pojazdów DEKRA). W ofercie firmy znaleźć można także części samochodowe, lakiery i części blacharskie, serwis układów paliwowych i pomp wtryskowych.

- Nasze usługi wykonujemy na najwyższym poziomie, z należytą dbałością o każdy szczegół, a co najważniejsze - zgodnie ze wszystkimi wymogami i przepisami prawa. Do zabudowy pojazdów używamy najlepszych materiałów na rynku. Naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi zaufały już setki klientów z Polski, Szwecji, Niemiec, Danii, Ukrainy. Wyszkolona załoga, nowoczesny park maszynowy oraz bardzo duże doświadczenie pozwala nam realizować nawet najtrudniejsze zlecenia szybko i profesjonalnie - mówi Sebastian Goluch, właściciel firmy.

Firma była już sponsorem rozgrywanego w listopadzie 2018 r. meczu z Rozwojem Katowice. Więcej informacji o Goluch Merc Service znaleźć można na stronie: http://www.goluchmerc.pl/index.html.

*****

Wszystkie firmy zainteresowane nawiązaniem nowej współpracy z klubem zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening na stadionie 01.06.2020

Trening na stadionie 01.06.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela