Aktualności

Firma Ezbud nowym partnerem Widzewa

Z przyjemnością informujemy, że nowym partnerem klubu w sezonie 2017/2018 będzie firma Ezbud – jeden z najbardziej doświadczonych deweloperów w województwie łódzkim.

Ezbud funkcjonuje na rynku budowlanym i deweloperskim od 1990 r. Misją firmy jest kompleksowe tworzenie obiektów mieszkaniowych, usługowych i biurowych, które łączą w sobie najwyższą jakość wykonania, komfort oraz przystępne ceny. W swojej działalności Ezbud przykłada olbrzymią uwagę również do potrzeb lokalnych społeczności oraz wymogów ochrony środowiska.

Obecnie firma skupia się na budowie nowych obiektów usługowych i mieszkalnych, a także sprzedaży i zarządzaniu tymi już istniejącymi. W ramach Grupy Ezbud prowadzona jest także hurtownia materiałów budowlanych oraz produkcja betonu towarowego. Szczegółową ofertę firmy znaleźć można na stronie https://ezbud.pl.

Ezbud w sezonie 2017/2018 będzie nowym partnerem Widzewa. Firma będzie promowana m.in. na stronie internetowej klubu oraz podczas transmisji meczów przeprowadzanych przez WidzewTV. - Ezbud to firma zbudowana na solidnych fundamentach, ze stabilną i ugruntowaną pozycją na rynku. Równie ugruntowana w polskiej piłce nożnej jest pozycja Widzewa, choć chwilowo znajduje się w III lidze. Jednak w ostatnim czasie odrodzony klub pokazał swój potencjał, zarówno sportowy, jak i komunikacyjno-marketingowy, więc stąd nasza decyzja o współpracy. Na pewno przyniesie ona korzyści dla obu stron - powiedział Zenon Łaski, prezes Ezbudu.

***

Wszystkie firmy zainteresowane przedłużeniem istniejącej bądź nawiązaniem nowej współpracy partnerskiej z Klubem zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Niedziela na obozie w Opalenicy 23.06.2019

Niedziela na obozie w Opalenicy 23.06.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela