Aktualności

Firma Ezbud na dłużej z Widzewem

Z przyjemnością informujemy, że firma Ezbud - jeden z najbardziej doświadczonych deweloperów w województwie łódzkim - będzie kontynuować współpracę z klubem.

Ezbud funkcjonuje na rynku budowlanym i deweloperskim od 1990 r. Misją firmy jest kompleksowe tworzenie obiektów mieszkaniowych, usługowych i biurowych, które łączą w sobie najwyższą jakość wykonania, komfort oraz przystępne ceny. W swojej działalności Ezbud przykłada olbrzymią uwagę również do potrzeb lokalnych społeczności oraz wymogów ochrony środowiska.

Obecnie firma skupia się na budowie nowych obiektów mieszkalnych i usługowych w całym województwie łódzkim. Głównym rynkiem działalności firmy jest jednak miasto Łódź. W ramach Grupy Ezbud prowadzona jest także hurtownia materiałów budowlanych oraz produkcja betonu towarowego. Szczegółową ofertę firmy znaleźć można na stronie https://ezbud.pl.

Firma Ezbud rozpoczęła współpracę z klubem na początku sezonu 2017/2018. Po zakończeniu rundy jesiennej zdecydowała się kontynuować współpracę. Firma będzie promowana m.in. na stronie internetowej klubu oraz podczas transmisji meczów przeprowadzanych przez WidzewTV. - W trakcie dotychczasowej współpracy Widzew potwierdził swój potencjał, zarówno sportowy, jak i komunikacyjno-marketingowy, więc zdecydowaliśmy się na kontynuację współpracy. Na pewno przyniesie ona dalsze korzyści dla obu stron - powiedział Mariusz Sobczyk, wiceprezes Ezbudu.

***

Wszystkie firmy zainteresowane przedłużeniem istniejącej bądź nawiązaniem nowej współpracy partnerskiej z Klubem zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta SP 10 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta SP 10 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela