Aktualności

Firma CSC Comprehensive Supply of Construction dołączyła do Widzewskiego Klubu Biznesu

Grono podmiotów wspierających działalność klubu systematycznie się powiększa. Nowym członkiem Widzewskiego Klubu Biznesu została firma CSC Comprehensive Supply of Construction.

CSC będzie promowane poprzez umieszczenie logotypu firmy na stronie internetowej klubu oraz reklamę w WidzewTV.

Przy podjęciu decyzji o współpracy z klubem największe znaczenie miała wieloletnia sympatia właścicieli do czerwono-biało-czerwonych barw. - Moje zainteresowanie Widzewem sięga już początku lat 90. Od zawsze byłem aktywnym kibicem i chciałem wspierać klub w każdy możliwy sposób. Ten pomysł o zaangażowaniu się w działalność klubu kiełkował i wreszcie udało się go zrealizować. Drugorzędną sprawą jest tutaj promocja własnej działalności, a to ze względu na to, że nasze produkty sprzedajemy przede wszystkim poza granicami kraju. Kto wie, może za cztery lata, gdy Widzew będzie grał już w ekstraklasie i walczył o europejskie puchary, ta nasza dzisiejsza inwestycja, przyniesienie zwielokrotnione korzyści - powiedział Michał Wiciński, współwłaściciel CSC.

Celem firmy CSC jest zapewnienie sprawnego połączenia między dostawcami a odbiorcami stolarki drewnianej i akcesoriów. Okna i drzwi skandynawskie to grupa produktów, w których specjalizuje się nowy członek Widzewskiego Klubu Biznesu.

Wykorzystując swoje doświadczenie, firma CSC chce zapewnić klientom rzetelną realizację dostaw, minimalizując przy tym koszty obsługi i gwarantując korzystną cenę towaru. Wieloletnia współpraca z producentami okien skandynawskich oraz bogate doświadczenie daje gwarancję najwyższej jakości zakupionych towarów.

Ze szczegółową ofertą firmy zapoznać można się na stronie: www.oknaskandynawskie.pl.

================

Pozostałych zainteresowanych przedłużeniem istniejącej bądź nawiązaniem nowej współpracy partnerskiej z Klubem zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela