Aktualności

Firma Cosinus z Widzewem Łódź do końca sezonu

Sieć szkół Cosinus zdecydowała się na przedłużenie współpracy z Widzewem Łódź do końca bieżącego sezonu Fortuna 1 Ligi.

Cosinus wspiera Klub od sierpnia 2017 r. Pół roku później firma zdecydowała się na rozszerzenie współpracy, dzięki czemu logo marki jest eksponowane w trakcie meczów domowych w "Sercu Łodzi" oraz na oficjalnej stronie internetowej Widzewa Łódź. Teraz sieć szkół Cosinus zdecydowała się na przedłużenie współpracy z Klubem do końca bieżącego sezonu Fortuna 1 Ligi.

Dalsza współpraca to jednocześnie kontynuacja akcji "Bon na Widzew". Zasady promocji są bardzo proste - trzeba zapisać się do liceum ogólnokształcącego lub na jeden z kierunków: opiekun medyczny, technik administracji, technik bezpieczeństwa i higieny pracy, technik usług kosmetycznych lub technik informatyk, realizowanych w Łodzi. Po uzyskaniu minimum 50% frekwencji w dowolnym miesiącu, Cosinus przekaże słuchaczowi informację, że jest uprawniony do odbioru bonu o wartości 150 zł. Można go będzie zrealizować w oficjalnym sklepie stacjonarnym Widzewa na stadionie przy ul. Piłsudskiego lub w sklepie internetowym klubu. "Bon na Widzew" ważny jest 12 miesięcy od daty wydania.

- To kolejny rok współpracy między szkołą Cosinus a Widzewem Łódź. Cieszymy się, że mimo trudnych czasów możemy wspierać Klub w walce o powrót do ekstraklasy, a kibiców Widzewa w organizowanych przez nich akcjach charytatywnych. W ubiegłym roku wspólnie przygotowaliśmy kilkaset paczek świątecznych dla dzieci z łódzkich domów dziecka, co jest doskonałym przykładem na to, jak wartościowa jest to współpraca - powiedział Jarosław Łukowicz, prezes Cosinusa. - Posiadając szeroką ofertę atrakcyjnych kierunków możemy zaoferować kibicom Widzewa kształcenie w szkole, która z pewnością pozwoli być atrakcyjnym na rynku pracy. Każdy kibic będący słuchaczem naszej szkoły może również otrzymać wyjątkowy "Bon na Widzew". Mamy nadzieję, że będziemy mogli jak najdłużej towarzyszyć Klubowi we wszystkich sportowych sukcesach i wydarzeniach - dodał.

- To bardzo budujące, że kolejne firmy zostają z nami. Sieć szkół Cosinus należy do naszych najbliższych partnerów, a jej zaangażowanie potwierdza, że w sponsoringu sportowym jest miejsce na trwałe relacje biznesowe i to pomimo trudności związanych z pandemią koronawirusa, z którymi borykają się wszyscy przedsiębiorcy - podkreślił Michał Rydz, wiceprezes Widzew Łódź SA.

Cosinus to dynamicznie rozwijająca się sieć szkół, mogąca pochwalić się najwyższymi wynikami egzaminów zewnętrznych. Prowadzi edukację dla dorosłych w ramach szkół medycznych, policealnych, a także liceum ogólnokształcącego dla dorosłych. Od 2018 r. firma prowadzi również szkoły dla młodzieży, więc jej oferta dostępna jest już od 15. roku życia. Widzew i Cosinus łączą pokolenia - na stadionie i w murach szkoły. Po szczegóły zapraszamy na https://www.cosinus.pl/.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew II Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki 22.01.2022

Widzew II Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki 22.01.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 44
2 Widzew Łódź 39
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 Chrobry Głogów 29
Pełna tabela