Aktualności

Firma Columbus Energy nowym sponsorem Widzewa!

Wiodący dostawca fotowoltaiki w Polsce - Columbus Energy - został sponsorem oficjalnym Widzewa na sezon 2020/2021.

Columbus Energy S.A. to dostawca usług na rynku nowoczesnej energetyki, m.in. instalacji  fotowoltaicznych przeznaczonych dla domu i biznesu. Samowystarczalność energetyczna, dająca niezależność i znaczne oszczędności, to największe zalety fotowoltaiki, czyli techniki przetwarzania światła słonecznego na energię elektryczną (WIĘCEJ O FIRMIE).

Mamy przyjemność ogłosić, że w sezonie 2020/2021 firma Columbus Energy, której zaufały już tysiące Polaków, będzie sponsorem oficjalnym Widzewa Łódź. Do szeregu świadczeń sponsorskich przysługujących firmie zalicza się między innymi ekspozycja jej logo na spodenkach stroju meczowego. Ważnym punktem współpracy będzie również przygotowany przez nowego partnera Widzewa Program Afiliacyjny, dzięki któremu kibice Widzewa będą mogli realnie wesprzeć swój klub. Wystarczy, że skorzystają z oferty Columbus Energy na instalacje fotowoltaiczne, a za każdą realizację usługi klub otrzyma ustaloną wcześniej kwotę. Szczegóły Programu Afiliacyjnego będą dostępne na stronach klubu oraz firmy Columbus Energy.

- Cieszymy się, że możemy powitać na naszym pokładzie zupełnie nowego sponsora, przedstawiciela tak dynamicznie rozwijającej się branży, jaką jest fotowoltaika. Mamy nadzieję, że wspólnie z firmą Columbus Energy sięgać będziemy po kolejne sukcesy sportowe i biznesowe - przyznała Martyna Pajączek, prezes zarządu Widzew Łódź SA.

- Postanowiliśmy wesprzeć oba łódzkie kluby piłkarskie: Widzew Łódź i ŁKS Łódź z kilku względów. Przede wszystkim, z powodu atrakcyjnego Programu Afiliacyjnego, który dostarczymy klubom, jak też ich sympatykom i kibicom. Jako wiodący dostawca usług na rynku nowoczesnej energetyki w Polsce z pewnością zwiększymy świadomość na temat fotowoltaiki i odnawialnych źródeł energii wśród różnych grup odbiorców. Pewnej pikanterii dodaje też fakt, że choć oba kluby rywalizują ze sobą na murawie, to będą się znakomicie uzupełniać w "dawaniu dobrej energii", czyli promowaniu neutralności energetycznej - przyznał Dawid Zieliński, prezes zarządu Columbus Energy.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew II Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki 22.01.2022

Widzew II Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki 22.01.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 44
2 Widzew Łódź 39
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 Chrobry Głogów 29
Pełna tabela