Aktualności

Firma Blachotrapez wesprze Widzew podczas derbów

Z przyjemnością informujemy, że firma Blachotrapez wykupiła reklamy na otaczających boisko bandach LED podczas meczu derbowego z ŁKS-em Łódź.

Firma Blachotrapez jest wiodącym polskim producentem blaszanych pokryć dachowych. Istnieje od 1995 roku, jednak początki jej działalności sięgają lat 70-tych i są nierozerwalnie związane z osobą Jana Luberdy - dekarza z zawodu, właściciela i założyciela firmy. Swoją centralę ma na południu Polski w Rabce Zdrój. Posiada trzy nowoczesne zakłady produkcyjne - dwa w Polsce (Rabka Zdrój i Sękocin Nowy pod Warszawą) oraz jeden zakład w Rumunii (miejscowość Baia Mare). Blachotrapez sprzedaje swoje wyroby nie tylko w Polsce, ale również w ponad 20 innych krajach świata - oprócz tych europejskich, ich produkty docierają także do takich dalekich zakątków świata jak Tadżykistan, Azebrejdżan czy daleka Kanada. Firma jest w 100 procentach polskim przedsiębiorstwem zatrudniającym blisko 600 pracowników.

Blachotrapez od wielu lat wspiera działania polskich sportowców. Jest członkiem Widzewskiego Klubu Biznesu, a od 2017 roku jest również oficjalnym partnerem.

Wszystkie firmy, które chcą w podobny sposób zareklamować się w Sercu Łodzi przy al. Piłsudskiego, zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim - mailowo (lukasz.kolecki@widzew.com) lub telefonicznie (501739282).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Gryf Wejherowo 18.08.2018

Widzew Łódź - Gryf Wejherowo 18.08.2018

Tabela rozgrywek

1 Siarka Tarnobrzeg 12
2 Górnik Łęczna 11
3 Radomiak Radom 10
4 Elana Toruń 10
5 Widzew Łódź 10
6 Błękitni Stargard 10
7 Stal Stalowa Wola 9
Pełna tabela