Aktualności

Filip Becht odchodzi z Widzewa Łódź

20-letni Filip Becht odchodzi z Widzewa Łódź - młody zawodnik przenosi się na zasadzie transferu definitywnego do II-ligowego Hutnika Kraków.

Filip Becht jest wychowankiem Klubu z al. Piłsudskiego 138. Do kadry pierwszego zespołu dołączył w styczniu 2020 roku, kiedy pojechał z drugoligowym wówczas zespołem na zgrupowanie do Cetniewa. Jego praca i postawa poskutkowały występami w sparingach, a w końcu zgłoszeniem do rozgrywek II ligi. W seniorskim zespole Widzewa zadebiutował w lipcu 2020 roku w meczu ze Stalą Stalowa Wola.

W kolejnym sezonie, już na boiskach Fortuna 1 Ligi, młody zawodnik zagrał w czternastu spotkaniach, zdobywając jedną bramkę - w meczu przeciw Miedzi Legnica. W rundzie jesiennej bieżącego sezonu pojawił się na placu gry pięciokrotnie.

Po zakończonej rundzie Filip Becht otrzymał od sztabu szkoleniowego wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. Teraz młody zawodnik przenosi się na zasadzie transferu definitywnego do II-ligowego Hutnika Kraków. Widzew Łódź zagwarantował sobie jednocześnie prawo pierwszeństwa w wykupie zawodnika w kolejnym letnim oraz zimowym okienku transferowym.

Filipie, dziękujemy za grę w czerwono-biało-czerwonych barwach i życzymy powodzenia w dalszej karierze!

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - GKS Tychy 25.06.2022

Widzew Łódź - GKS Tychy 25.06.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 77
2 Widzew Łódź 62
3 Arka Gdynia 61
4 Korona Kielce 56
5 Odra Opole 51
6 Chrobry Głogów 50
7 Sandecja Nowy Sącz 47
Pełna tabela