Aktualności

ET Promo sponsorem meczu Widzew - Znicz

W mecz finałowej, 34. kolejki II ligi pomiędzy Widzewem Łódź a Zniczem Pruszków gospodarze zyskali sponsora meczu, czyli łódzką firmę ET Promo.

Firma działającą na rynku co-packingu, która od dłuższego czasu angażuje się we współpracę z łódzkim klubem oraz sekcją Widzew Łódź Amp Futbol, w sobotę chce jeszcze bardziej wesprzeć widzewiaków w walce o arcyważne trzy punkty. 

Warto przypomnieć, że ET Promo było również jednym z pierwszych partnerów Widzewa, który w trudnym okresie pandemii koronawirusa zdecydował się zrealizować wszystkie zobowiązania sponsorskie wobec klubu, pomimo iż ten z powodu zawieszenia rozgrywek nie mógł odwazjemnić się tym samym. Teraz producent opakowań podjął decyzję o zostaniu sponsorem meczu ze Zniczem Pruszków. - Jesteśmy lokalnymi patriotami, dlatego wspieramy Widzew bez względu na wyniki sportowe. Czujemy już emocje przed zbliżającym się meczem, którego stawką będzie awans do I ligi, ale takie uczucia towarzyszą nam przy okazji każdego spotkania - powiedział Łukasz Tomczak, menadżer generalny w ET Promo.

Z okazji objęcia patronatu nad sobotnim spotkaniem, klub we współpracy z  ET Promo w przerwie meczu zorganizuje konkurs, który zostanie poprowadzony przez spikera Marcina Tarocińskiego. Dodatkowo, w piątek 25 lipca, o godz. 19:10 na profilu klubu na Facebooku zostanie zorganizowana zabawa, w której do wygrania będzie klubowy szalik. Zadaniem kibiców będzie poprawnie wytypować strzelców bramek w starciu Widzewa ze Zniczem. 

Firma ET Promo w sposób kompleksowy zajmuje się pakowaniem produktów spożywczych oraz przemysłowych, zgodnie z hasłem "od projektu do gotowego produktu". Firma oferuje szeroki wachlarz rozwiązań technologicznych, od profesjonalnych wielonakładowych usług pakowania, do prostych usług składania, etykietowania lub klejenia. W procesie realizacji zamówienia stosowane są opakowania z tworzyw sztucznych, papieru lub folii termoformowalnych (PVC i PET), zgodnie z zachowaniem zasad ochrony środowiska. 

ET Promo uwzględnia odzysk odpadów i pełne wykorzystanie surowca w procesie, zgodnie z wymaganiami normy ISO 14001. System organizacji firmy pozwala na szybką i profesjonalną realizację zamówień, a także pełną obsługę logistyczną, magazyny wysokiego składowania w kontrolowanych warunkach przechowywania oraz transport.

Zachęcamy wszystkich kibiców Widzewa do obserwowania oficjalnego profilu firmy ET Promo na portalu Facebook (SPRAWDŹ)!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Górnik Łęczna - Widzew Łódź 17.10.2020

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 13
8 Radomiak Radom 13
9 Puszcza Niepołomice 11
10 Widzew Łódź 11
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
13 Chrobry Głogów 9
Pełna tabela