Aktualności

ET Promo partnerem głównym widzewskich amp-futbolistów

Firma ET Promo - prowadząca działalność w zakresie usług co-packingu - została partnerem głównym sekcji amp-futbolu Widzewa Łódź w nadchodzącym sezonie Amp-Futbol Ekstraklasy.

ET Promo od dłuższego czasu angażuje się we współpracę z Widzewem Łódź. Jako jedna z pierwszych firm zdecydowała się zrealizować wszystkie zobowiązania sponsorskie wobec Klubu w okresie pandemii koronawirusa, pomimo że Widzew - z powodu zawieszenia rozgrywek, a później rozgrywania meczów bez udziału publiczności - nie mógł zrewanżować się tym samym. W lipcu 2020 r. została również sponsorem meczu ze Zniczem Pruszków.

Firma ET Promo już jakiś czas temu zaangażowała się także we wsparcie sekcji amp-futbolu Widzewa Łódź. Teraz współpraca ta została rozszerzona - w nadchodzącym sezonie Amp-Futbol Ekstraklasy będzie partnerem głównym widzewskich amp-futbolistów.

- Bardzo nas cieszy, że firma ET Promo zdecydowała się jeszcze mocniej wesprzeć widzewskich amp-futbolistów w nadchodzących rozgrywkach. Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że w dobie pandemii koronawirusa prowadzenie biznesu nie jest proste. Tym bardziej doceniamy zaufanie naszych partnerów - pokazuje to, że udało nam się zbudować relacje oparte na czymś więcej niż tylko sponsoring sportu - powiedział Michał Rydz, wiceprezes zarządu Widzew Łódź SA.

Tegoroczny sezon Amp-Futbol Ekstraklasy zostanie zainaugurowany już pod koniec marca. Podobnie jak w ubiegłym roku, weźmie w nim udział pięć zespołów. Obok Widzewa Łódź, będzie to Legia Warszawa, Wisła Kraków, Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała i Warta Poznań. W ciągu całego roku odbędzie się pięć turniejów, po których wyłoniony zostanie mistrz Polski. Turniej w Łodzi planowany jest na początek października.

Firma ET Promo w sposób kompleksowy zajmuje się pakowaniem produktów spożywczych oraz przemysłowych, zgodnie z hasłem "od projektu do gotowego produktu". Firma oferuje szeroki wachlarz rozwiązań technologicznych: od profesjonalnych wielonakładowych usług pakowania do prostych usług składania, etykietowania lub klejenia. W procesie realizacji zamówienia stosowane są opakowania z tworzyw sztucznych, papieru lub folii termoformowalnych (PVC i PET), zgodnie z zachowaniem zasad ochrony środowiska.

ET Promo uwzględnia odzysk odpadów i pełne wykorzystanie surowca w procesie - zgodnie z wymaganiami normy ISO 14001. System organizacji firmy pozwala na szybką i profesjonalną realizację zamówień, a także pełną obsługę logistyczną, magazyny wysokiego składowania w kontrolowanych warunkach przechowywania oraz transport.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew II Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki 22.01.2022

Widzew II Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki 22.01.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 44
2 Widzew Łódź 39
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 Chrobry Głogów 29
Pełna tabela