Aktualności

Enkeleid Dobi: Chcemy grać z dużą intensywnością

Trener Widzewa skomentował sobotnie zwycięstwo swojego zespołu nad Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Spotkanie zakończyło się wygraną gospodarzy 9:1, po bardzo ofensywnej grze, szczególnie w pierwszej połowie.

Enkeleid Dobi:

Możemy być zadowoleni z przebiegu tego meczu i całego mikrocyklu, który jest za nami. Chcemy odciąć się od zeszłego sezonu, co nie jest łatwe. Przerwa od gry była krótka, ale chcemy zostawić przeszłość za nami. W trakcie dzisiejszego meczu widziałem bardzo dużo dobrego, ale było też kilka minusów i właśnie na nich chce się skupić.

Trzeba pamiętać, że na boisku było dużo zawodników testowanych, co miało wpływ na przebieg spotkania. Cieszę się, że skończyliśmy mecz bez żadnych poważnych kontuzji, poza drobnym urazem Marcina Robaka. Wolne otrzymał również Krystian Nowak, bo uważam, że lepiej odpocząć jeden dzień niż później dwa tygodnie. Jestem pełen optymizmu, bo udało się zrealizować wszystkie założenia przedmeczowe. Spotkanie było bardzo intensywne, ale właśnie tak chcemy grać. Wysoki pressing i gra do przodu zaowocowała wieloma bramkami w pierwszej połowie.

Sztab szkoleniowy podejmie decyzje co do testowanych zawodników. W przyszłym tygodniu na trenenigach pojawią się kolejni piłkarze. Jesteśmy bardzo ostrożni dokonując wzmocnień do drużyny, staramy się uzupełnić braki na konkretnych pozycjach.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela