Aktualności

Emocje Ligi Mistrzów w gronie Widzewskiego Klubu Biznesu

W sobotni wieczór partnerzy Widzewa Łódź zrzeszeni w Widzewskim Klubie Biznesu spotkali się w łódzkim hotelu Puro, by wspólnie obejrzeć finał Ligi Mistrzów.

Spotkanie pomiędzy Chelsea FC a Manchesterem City oglądało grono ponad 20 partnerów Widzewa Łódź, dla których udostępniono specjalną salę kinową, gdzie w komfortowych warunkach można było przeżywać sportowe emocje. Na początku na zebranych gości czekał konkurs wiedzy na temat występów Widzewa Łódź w piłkarskiej elicie. Partnerzy Klubu mieli też okazję zobaczyć unikatowe pamiątki z sezonu 1996/1997.

Spotkanie było kolejnym w ostatnim czasie wydarzeniem zorganizowanym dla członków Widzewskiego Klubu Biznesu. Wcześniej mieli oni okazję wziąć udział w rywalizacji na torze kartingowym i zmierzyć się na boisku w ramach turnieju piłkarskiego. - Cieszę się, że po okresie rygorystycznych obostrzeń mamy wreszcie możliwość regularnego spotykania sie z naszymi partnerami i wychodzenia z ofertą do lokalnego biznesu. Takie wydarzenia, jak finał Ligi Mistrzów, to doskonała okazja, by porozmawiać w swobodniejszej niż zazwyczaj atmosferze i budować trwałe relacje biznesowe - mówił Michał Rydz, wiceprezes Widzewa Łódź.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Wisła Kraków 02.12.2021 cz. III

Widzew Łódź - Wisła Kraków 02.12.2021 cz. III

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 41
2 Widzew Łódź 38
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 ŁKS Łódź 29
Pełna tabela