Aktualności

Elana - Widzew: Kulisy meczu w obiektywie WidzewTV (WIDEO)

Widzew pokonał w minioną niedzielę Elanę w Toruniu 1:0. Tego dnia ciekawie było nie tylko na boisku, ale też na trybunach i w całym mieście. Rywalizacja sportowa była tego dnia częścią wielkiego kibicowskiego święta.

Przy okazji meczu 12. kolejki rozgrywek drugiej ligi pomiędzy Elaną i Widzewem spotkać w Toruniu mogli się zaprzyjaźnieni fani obu zespołów. Niektórzy kibice postanowi spędzić w grodzie Kopernika cały weekend, wielu innych wczuwało się w atmosferę meczu w niedzielę już od samego rana. Kulminacja festiwalu w dopingowaniu nastąpiła jednak na stadionie Elany, co uwieczniła ekipa WidzewTV w specjalnym materiałe wideo, pokazującym kulisy meczu. Nie brakuje w nim jednak również emocji sportowych i wielkiej radości zwycięskiej ekipy widzewiaków. Bezcenne są ujęcie zarejestrowane przez… Daniela Tanżynę, który z pomocą kamery wszystkich kibiców zaprosił do szatni drużyny. Tam stało się jasne, kto wygrał mecz…

Dla kibiców, którzy ciekawi są przebiegu meczu klubowa telewizja przygotowała również obszerny skrót spotkania. Więcej znakomitych produkcji WidzewTV znajdziecie na otwartym kanale w serwisie YouTube (SUBSKRYBUJ).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Więcej Niż Sport Łódź 12.10.2019 (U14)

Widzew Łódź - Więcej Niż Sport Łódź 12.10.2019 (U14)

Tabela rozgrywek

1 Resovia 27
2 Widzew Łódź 27
3 GKS Katowice 26
4 Górnik Łęczna 24
5 Olimpia Elbląg 21
6 Bytovia Bytów 21
7 Stal Rzeszów 21
Pełna tabela