Aktualności

Elana - Widzew: Kulisy meczu w obiektywie WidzewTV (WIDEO)

Widzew pokonał w minioną niedzielę Elanę w Toruniu 1:0. Tego dnia ciekawie było nie tylko na boisku, ale też na trybunach i w całym mieście. Rywalizacja sportowa była tego dnia częścią wielkiego kibicowskiego święta.

Przy okazji meczu 12. kolejki rozgrywek drugiej ligi pomiędzy Elaną i Widzewem spotkać w Toruniu mogli się zaprzyjaźnieni fani obu zespołów. Niektórzy kibice postanowi spędzić w grodzie Kopernika cały weekend, wielu innych wczuwało się w atmosferę meczu w niedzielę już od samego rana. Kulminacja festiwalu w dopingowaniu nastąpiła jednak na stadionie Elany, co uwieczniła ekipa WidzewTV w specjalnym materiałe wideo, pokazującym kulisy meczu. Nie brakuje w nim jednak również emocji sportowych i wielkiej radości zwycięskiej ekipy widzewiaków. Bezcenne są ujęcie zarejestrowane przez… Daniela Tanżynę, który z pomocą kamery wszystkich kibiców zaprosił do szatni drużyny. Tam stało się jasne, kto wygrał mecz…

Dla kibiców, którzy ciekawi są przebiegu meczu klubowa telewizja przygotowała również obszerny skrót spotkania. Więcej znakomitych produkcji WidzewTV znajdziecie na otwartym kanale w serwisie YouTube (SUBSKRYBUJ).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wieczorny trening 13.11.2019

Wieczorny trening 13.11.2019

Tabela rozgrywek

1 Górnik Łęczna 35
2 Resovia 35
3 GKS Katowice 34
4 Widzew Łódź 34
5 Olimpia Elbląg 30
6 Bytovia Bytów 28
7 Stal Rzeszów 27
Pełna tabela