Aktualności

Eko-Węgiel przedłuża współpracę z Widzewem

Firma Eko-Węgiel to kolejny członek Widzewskiego Klubu Biznesu, który zdecydował się na kontynuację współpracy z klubem w sezonie 2017/2018.

Eko-Węgiel od samego początku wspiera proces odbudowy klubu. Właściciel firmy zapewnia, że zawsze był i będzie częstym gościem na trybunach stadionu przy alei Piłsudskiego. - Jestem kibicem Widzewa od najmłodszych lat. Pochodzę z Koluszek, a tutaj liczą się tylko barwy czerwono-biało-czerwone. Ja sam na mecze jeździłem już w czasach, gdy na stadionie znajdowały się same ławki, więc mam okazję obserwować tę całą metamorfozę klubu, od starych czasów do dnia dzisiejszego. Trochę lat minęło. Byłem z klubem przy wielu łatwych i trudnych momentach. I zawsze będę. Widzewa się nie wybiera, z Widzewem się jest na dobre i na złe - powiedział Ireneusz Janeczek, właściciel firmy.

Według Janeczka, jego zaangażowanie w Widzew jest naturalnym procesem. - Widzę wiele zbieżnych elementów pomiędzy biznesem a sportem. Kiedyś byłem młodym kibicem, który mógł wspierać klub tylko głośnym dopingiem. Dzisiaj, gdy jestem już nieco starszy i prowadzę własną działalność, chcę dodatkowo pomóc klubowi. To jest taki odruch bezwarunkowy. Właśnie dlatego korzyści marketingowe wynikające z promocji mojej działalności przy marce Widzewa są dla mnie osobiście na drugim miejscu - zapewnił.

Firma Eko-Węgiel należy do Izby Gospodarczej Sprzedawców Polskiego Węgla oraz co roku uczestniczy w programie Rzetelna Firma. W swojej ofercie posiada bogaty asortyment węgla kamiennego, ekogroszku, pelletu i peletu węglowego Varmo, brykietu, miału węglowego w różnych gatunkach, w zależności od wymagań jakościowych oraz kategorii używanych pieców. Firma wszystkie zamówienia traktuje indywidualnie i stara się, by jakość towaru oraz usług utrzymywać każdorazowo na najwyższym poziomie.

Szczegółową ofertę firmy poznać można na stronie www.eko-wegiel.pl.

*****

Wszystkie firmy zainteresowane przedłużeniem istniejącej bądź nawiązaniem nowej współpracy partnerskiej z Klubem zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela