Aktualności

Ekipa WidzewTV gościnnie w programie #P138

Gośćmi Łukasza Czuku w internetowym programie #Piłsudskiego138 w czwartek 6 sierpnia będą: Tomasz Sadłecki, Daniel Sobuń, Piotr Zając i Sławomir Rosak, realizatorzy klubowej telewizji.
Pracownicy odpowiadający za jakość sygnału, a także wszystkie inne aspekty techniczne transmisji i programów realizowanych przez WidzewTV podsumują mijający sezon w wykonaniu całej ekipy telewizyjnej. Przedstawią również plany na przyszłość w nowej, zmieniającej się również w zakresie telewizyjnym rzeczywistości. Awans do Fortuna 1 Ligi był długo oczekiwanym sukcesem całego klubu, wiążącym się jednak z nowymi warunkami organizacji transmisji spotkań czerwono-biało-czerwonych. Goście Łukasza Czuku przybliżą kibicom kulisy przyszłych działań WidzewTV w kontekście dostosowania się do pierwszoligowych standardów.

Początek 58. odsłony programu #Piłsudskiego138 zaplanowano tradycyjnie na godzinę 19:10. Transmisja będzie dostępna za pośrednictwem oficjalnego kanału klubu na platformie YouTube (SUBSKRYBUJ) i profilu Widzewa na Facebooku (POLUB).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Stomil Olsztyn 19.09.2020

Widzew Łódź - Stomil Olsztyn 19.09.2020

Tabela rozgrywek

10 Górnik Łęczna 3
11 Zagłębie Sosnowiec 3
12 Resovia 3
13 Widzew Łódź 3
14 Puszcza Niepołomice 1
15 GKS Bełchatów 1
16 Stomil Olsztyn 1
Pełna tabela