Aktualności

Ekipa Mielcarza sprawdzi formę Widzewa - zapowiedź meczu z Wartą Sieradz

Warta Sieradz będzie czwartym rywalem podopiecznych Przemysława Cecherza w okresie przygotowawczym. Dodatkowego „smaczku” pojedynkowi doda fakt, że bramkarzem sieradzan jest dobrze znany łódzkim kibicom Maciej Mielcarz.

Dwa zwycięstwa i jeden remis - to dotychczasowy bilans piłkarzy RTS Widzew Łódź w ramach przygotowań do rundy wiosennej III ligi. W pierwszym meczu czerwono-biało-czerwoni pokonali Zjednoczonych Stryków 4:0. Drugi sprawdzian, w którym rywalem była Victoria Sulejówek, zakończył się bezbramkowym remisem. Natomiast w minioną środę podopieczni trenera Przemysława Cecherza pokonali drugoligową Polonię Bytom 1:0.

Sobotnie starcie będzie pierwszą okazją dla sztabu szkoleniowego, żeby ocenić umiejętności i formę dwóch pomocników, którzy w tym tygodniu rozpoczęli testy w Widzewie.

Zespół Warty Sieradz przewodzi aktualnie w rozgrywkach IV ligi. Podopieczni Łukasza Markiewicza w rundzie jesiennej zapisali na swoim koncie 13 zwycięstw, 4 remisy i 2 porażki.

Pierwszym bramkarzem sieradzan w tym sezonie jest bardzo dobrze znany łódzkim kibicom Maciej Mielcarz. „Mały” występował w barwach Widzewa w latach 2008-2014. Ale to nie jedyny znajomy akcent w szeregach Warty. Czerwono-biało-czerwone barwy na poziomie Młodej Ekstraklasy nosili w przeszłości również: Bartosz Narożnik, Piotr Bartłoszewski i Mikael Idzikowski.

Warta Sieradz - RTS Widzew Łódź / 4 lutego 2017 r., godz. 13.00

foto: www.widzewlodz.pl


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew - Skra (KULISY) 13.10.2018

Widzew - Skra (KULISY) 13.10.2018

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 33
2 Elana Toruń 28
3 GKS Bełchatów 24
4 Olimpia Grudziądz 24
5 Radomiak Radom 21
6 Znicz Pruszków 21
7 Stal Stalowa Wola 20
Pełna tabela