Aktualności

Eat Fit partnerem Widzewa Łódź

RTS Widzew Łódź nawiązał współpracę z kolejnym partnerem biznesowym. Jest nim firma Eat Fit.

Nowy partner klubu dostarcza piłkarzom zespołu trenera Marcina Płuski posiłki dietetyczne po meczach, a także zapewnia prowiant na spotkania wyjazdowe. - Chciałbym podziękować trenerom Widzewa za zaufanie do naszych usług, bez których ta współpraca by się nie udała. Urodziłem się w Łodzi i od zawsze jestem związany z Widzewem. Od wielu lat jestem regularnym gościem stadionu przy alei Piłsudskiego 138, a także zwiedziłem kawałek Polski w podróży za drużyną. Jest dla mnie ogromnym zaszczytem i spełnieniem marzeń możliwość zostania częścią Wielkiego Widzewa. Wierzę, że nasze diety wspomogą piłkarzy w powrocie na szczyt a współpraca będzie trwać tak długo, jak RTS - powiedział prezes firmy EatFit, Krzysztof Jedynak.

Współpraca rozpoczęła się już od domowego starcia z Ursusem Warszawa. Firma Eat Fit ma w swojej ofercie szeroką gamę zestawów dietetycznych, które dostosowane są do potrzeb możliwie najszerszego grona klientów, w tym zawodowych sportowców. - Jako sztab szkoleniowy jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że udało nam się pozyskać kolejnego partnera. Firma Eat Fit zajmuje się cateringiem dietetycznym i, co najważniejsze, współpracuje stale ze sportowcami. Zakres usług, z jakich korzystamy na zasadzie partnerstwa, to posiłki pomeczowe, które mają przyśpieszyć proces regeneracji oraz posiłek zabierany w podróż na mecze wyjazdowe - wyjaśnił drugi trener Widzewa, Mateusz Kozieł.

- W związku z tym, że doszło do reorganizacji rozgrywek, mamy w planach bardzo długie wyjazdy, które są dla klubu wyzwaniem. Dzięki partnerstwu z firmą Eat Fit możemy dostarczyć zawodnikom odpowiednie makroskładniki w trakcie podróży, co pomaga nam w przygotowaniu organizmu do trudów spotkania, jak i uczy piłkarzy tego, czego od nich wymagamy - profesjonalizmu niezależnie od poziomu, na którym się w tym momencie znajdujemy - dodał.

Pełna oferta Eat Fit znajduje się na oficjalnej stronie firmy - www.eatfitcatering.pl


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24.07.2021

Widzew Łódź - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24.07.2021

Tabela rozgrywek

6 Górnik Łęczna 56
7 Miedź Legnica 51
8 Odra Opole 49
9 Widzew Łódź 46
10 Sandecja Nowy Sącz 45
11 Chrobry Głogów 44
12 Korona Kielce 41
Pełna tabela