Aktualności

Dzień Akademii Widzewa w JumpWorld Łódź

W najbliższy poniedziałek (25 marca) w parku trampolin JumpWorld Łódź przy ul. Widzewskiej 22 odbędzie się Dzień Akademii Widzewa. 150 młodych zawodników Widzewa weźmie udział w konkurencjach przygotowanych przez trenerów JumpWorld.

Zawodnicy Widzewa w wieku od 12 do 19 lat będą mieli okazję sprawdzić się w aktywnościach nietypowych dla ich standardowych treningów, a także wykazać się sprytem i pomysłowością, które na trampolinach są najistotniejsze.

Podczas Dnia Akademii młodzi adepci futbolu będą mogli wziąć udział w konkurencjach na ośmiu z jedenastu stref parku, przygotowanych specjalnie przez trenerów JumpWorld Łódź. - Chcemy, by młodzi piłkarze drużyn z Akademii Widzewa mieli możliwość spotkania się poza treningami i boiskiem. To doskonały sposób na integrację młodzieży zarówno z poszczególnych zespołów, jak i między rocznikami - powiedział Marcin Płuska, koordynator Akademii ds. klubów partnerskich.

Organizacja imprezy nie byłaby możliwa bez wsparcia partnera - parku trampolin JumpWorld Łódź przy ul. Widzewskiej 22. To 2000 metrów kwadratowych atrakcji z jedenastoma strefami, m.in. poduchą powietrzną, boiskiem do gier zespołowych, areną główną, strefą gladiatorów oraz torem ninja. Obiekt jest czynny codziennie od 10:00 do 21:00 i dostępny dla osób powyżej 3. roku życia.

JumpWorld Łódź dysponuje własnym zapleczem socjalnym, łazienkami z prysznicami oraz kawiarenką z Wi-Fi. W parku trampolinowym można zorganizować wycieczkę szkolną, lekcję W-F, urodziny, zajęcia indywidualne oraz grupowe, a także eventy prywatne i firmowe. Szczegółową ofertę znaleźć można na stronie -> https://www.jumpworld.pl/lodz.

Na początku kwietnia w JumpWorld Łódź odbędzie się także Dzień Akademii dla Klubów Partnerskich. O szczegółach będziemy informować niebawem.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 17.08.2019

Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 17.08.2019

Tabela rozgrywek

4 Znicz Pruszków 9
5 Stal Rzeszów 9
6 Olimpia Elbląg 8
7 Widzew Łódź 7
8 GKS Katowice 6
9 Błękitni Stargard 6
10 Górnik Łęczna 5
Pełna tabela