Aktualności

Dziękujemy za dotychczasowe wpłaty!

Kibice Widzewa w grudniu ponownie nie zawiedli.

Stowarzyszenie Reaktywacja Tradycji Sportowych Widzew Łódź pragnie serdecznie podziękować za dotychczasowe przelewy na konto klubu.

Ostatni miesiąc był kolejnym, w którym odnotowaliśmy dużą ilość wpłat. W sumie dały one w grudniu, mimo okresu świątecznego i związanych z nim wielu wydatków, kwotę: 9.101,37 zł. Suma indywidualnych wpłat na konto Stowarzyszenia od początku działalności wynosi już ponad 60 tysięcy złotych.

W związku z powyższym chcieliśmy serdecznie podziękować każdemu kibicowi z osobna za wsparcie. Dzięki takim gestom z dumą możemy mówić, że "Widzew nigdy nie zginie". Jednocześnie prosimy o dalsze wsparcie. Klubowi zależy na regularnych wpłatach, rzędu nawet symbolicznych 19,10 zł miesięcznie - to realnie duże wsparcie dla działań RTS, zwłaszcza w obliczu jasnych i konkretnych celów wyznaczonych przez Zarząd i związanych z tym: wzmocnień pierwszej drużyny oraz odzyskania tego, co dla nas najważniejsze. 

Wszystkie osoby chcące wspomagać klub poprzez wpłaty na cele statutowe zapraszamy na stronę: https://www.laczynaswidzew.pl/wplaty

Łączy nas Widzew!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - GKS Wikielec 20.05.2018

Widzew Łódź - GKS Wikielec 20.05.2018

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 63
2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 61
3 Polonia Warszawa 53
4 Sokół Aleksandrów Łódzki 53
5 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 46
6 Kaczkan Huragan Morąg 45
7 Ursus Warszawa 44
Pełna tabela