Aktualności

Dziecięca strefa w Sercu Łodzi

Atrakcje, zabawy piłkarskie i upominki - to wszystko czeka na najmłodszych kibiców Widzewa Łódź przed meczem z Górnikiem Polkowice. Początek około godz. 15:00.

Sobotnie spotkanie z Górnikiem odbędzie się pod szyldem pożegnania wakacji. Dla najmłodszych kibiców czerwono-biało-czerwonych został udostępniony sektor gości, który najprawdopodobniej wypełni się w komplecie. Na meczu pojawi się dużo grup zorganizowanych, reprezentujących różne fankluby czterokrotnego mistrza Polski, a także ponad setka dzieci trenujących w strukturach Młodego Widzewa.

Zachęcamy wszystkie dzieciaki wraz z z rodzicami do jak najwcześniejszego pojawienia się w Sercu Łodzi, gdzie od strony trybuny D nie będzie można narzekać na brak atrakcji. O takowe postarają się animatorki, a także zawodnicy sekcji Widzew Łódź Futsal i trenerzy Młodego Widzewa, którzy przygotują dla najmłodszych konkursy z nagrodami. Swoje stoisko przygotuje też sieć kin Helios, firma Tellbox oraz sekcja Widzew EspoRTS. Przed i w trakcie spotkania warto wypatrywać Widzewskiego Wilka, który będzie rozdawał upominki, a dzieciaki, które zasiądą na sektorze gości i na trybunie B będą mogły skorzystać z dedykowanego menu, przygotowanego przez firmę Widzewski Catering.

Około 30 minut przed rozpoczęciem meczu na trybunie gości pojawią się też piłkarze pierwszej drużyny - Przemysław Kita i Abdul-Aziz Tetteh, z którymi będzie można zrobić zdjęcie i poprosić o autograf. Oprócz nich na sektorze zagości doskonale znany kibicom Daniel Mąka, pomocnik drużyny rezerw, który w przeszłości dołożył cegiełkę do awansów Klubu z niższych lig.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 32
2 Korona Kielce 25
3 GKS Tychy 22
4 Miedź Legnica 21
5 Arka Gdynia 20
6 Sandecja Nowy Sącz 19
7 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18
Pełna tabela