Aktualności

Dzieci ponownie odwiedziły Serce Łodzi

Jak co czwartek stadion przy alei Piłsudskiego 138 odwiedzili najmłodsi sympatycy łódzkiego Widzewa. Tym razem, Serce Łodzi zwiedziła aż setka dzieci.

Pierwszą grupą zwiedzającą obiekt były maluchy z przedszkola "Koliberek" w Łodzi. Zdecydowanie największą atrakcją dla najmłodszych była płyta główna boiska, na której rozgrywane są mecze Fortuna 1 Ligi, choć oprócz niej przedszkolaki zwiedziły również inne lokalizacje, które podczas spotkań ligowych służą przede wszystkim piłkarzom. Maluchy miały okazję usiąść na ławce rezerwowych zajmując choć na chwilę miejsca niektórych podopiecznych trenera Janusza Niedźwiedzia. Dzieci zobaczyły również murawę z poziomu trybun, a Serce Łodzi bez cienia wątpliwości zrobiło na nich ogromne wrażenie.

Drugą grupę odwiedzającą obiekt przy alei Piłsudskiego stanowiła młodzież ze Szkoły Podstawowej w Winnej Górze. Uczniowie klas 4-8 mieli ogromne szczęście - w trakcie zwiedzania obiektu trafili na przygotowujących sie do treningu piłkarzy Widzewa, co stanowiło dodatkową, początkowo nieplanowaną atrakcję. Pełna emocji wycieczka zwieńczona została zakupami w oficjalnym sklepie Widzewa, gdzie uczniowie mogli zaopatrzyć się w kibicowskie akcesoria.

Wszystkie szkoły i przedszkola chętne do nawiązania współpracy z czterokrotnym mistrzem Polski zapraszamy na wspólne lekcje widzewskiej historii, które odbywają się w czwartki od godziny 9:00 do 16:00. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem mailowym: marcin.tarocinski@widzew.com.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Miedź Legnica - Widzew Łódź 15.05.2022

Miedź Legnica - Widzew Łódź 15.05.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 74
2 Widzew Łódź 59
3 Arka Gdynia 58
4 Korona Kielce 55
5 Odra Opole 48
6 Chrobry Głogów 47
7 Sandecja Nowy Sącz 47
Pełna tabela