Aktualności

Dyrektor sportowy Widzewa Łódź z wizytą w Leeds United

Łukasz Stupka - dyrektor sportowy Widzewa Łódź - przebywa z wizytą w angielskim klubie Leeds United, gdzie obserwuje organizację działu skautingu i działu sportowego Leeds.

Łukasz Stupka udał się do Anglii na zaproszenie Victora Orty, dyrektora sportowego Leeds United, z którym poznał się w czasie pracy w skautingu międzynarodowym. Jest to pierwsza z planowanych wizyt przedstawicieli działu sportu i skautingu Widzewa Łódź w zagranicznych klubach.

Dyrektor sportowy Widzewa podczas pobytu w Leeds będzie obserwował organizację tamtejszego działu sportu i skautingu, uczestniczył w ich pracy, a także obejrzy mecz z zespołem West Ham United.

- Dyrektor sportowy Leeds Victor Orta zaprosił mnie na wizytę po zapoznaniu się z dobrą pracą, którą wykonujemy w Widzewie. Dla mnie to ogromne wyróżnienie, że mogę przyglądać się pracy jednego z dużych europejskich klubów, wymienić się doświadczeniami i obserwować jego metody, co ma przynieść przede wszystkim korzyści dla Widzewa. Budowanie międzynarodowych relacji jest niezwykle istotne dla rozwoju zarówno działu sportu, jak i całego klubu - mówi Łukasz Stupka, dyrektor sportowy Widzewa Łódź.

Na zdjęciu od lewej: Gabriel Ruiz - dyrektor europejskiego skautingu Leeds, Łukasz Stupka, Victor Orta - dyrektor sportowy Leeds, Alberto Cordero - główny skaut Leeds.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec 28.11.2021 cz. II

Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec 28.11.2021 cz. II

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 41
2 Widzew Łódź 38
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 ŁKS Łódź 29
Pełna tabela