Aktualności

Dużo historii w #Piłsudskiego138

W czwartek o godzinie 19:10 kibice będą mogli obejrzeć na żywo kolejny odcinek realizowanego przez klubową telewizję magazynu poświęconego wydarzeniom związanym z Widzewem.

Gościem programu prowadzonego przez Arkadiusza Stolarka będzie Marcin Tarociński, który przybliży widzom inicjatywy klubu skierowane do całej widzewskiej społeczności, jak na przykład widzewskie lekcje wf-u organizowane w szkołach w Łodzi i regionie.

W programie zostanie też przypomniana historia rozegranego 35 lat temu meczu Widzewa ze słynną Borussią Moenchengladbach w Pucharze UEFA, który zakończył się wygraną łodzian 1:0 i wyeliminowaniem niemieckiej drużyny. Interesujące historie oraz ciekawostki związane z tym spotkaniem będą opowiadać byli piłkarze Widzewa - Krzysztof Kamiński i Wiesław Wraga.

Zapraszamy do oglądania programu na kanale WidzewTV w serwisie YouTube (SUBSKRYBUJ) oraz na oficjalnym profilu klubu na Facebooku (ZOBACZ). Zachęcamy również do zadawania pytań w trakcie programu. Najciekawsze z nich pojawią się na wizji.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 20.11.2019

Trening 20.11.2019

Tabela rozgrywek

1 Górnik Łęczna 38
2 Resovia 38
3 Widzew Łódź 37
4 GKS Katowice 34
5 Olimpia Elbląg 31
6 Bytovia Bytów 29
7 Błękitni Stargard 29
Pełna tabela