Aktualności

Dużo historii w czwartkowym paśmie powtórkowym Widzew.FM

110-lecie Widzewa to okazja do wielu wyjątkowych wspomnień. Media klubowe starają się w jubileuszowym roku przypomnieć najważniejsze i najciekawsze momenty klubowej historii.

W czwartek na antenie widzewskiego radia nastąpi kumulacja treści o charakterze właśnie historycznym. Już o 13:00 rozpocznie się pierwsza powtórka "Widzewskiego Poranka", w którym Arkadiusz Stolarek przytaczał obszerne fragmenty książki "Wielki Widzew" autorstwa Marka Wawrzynowskiego. Audycję usłyszeć będzie można również o 16:00.

O 18:00 rozpocznie się z kolei "Widzewska podróż do przyszłości", w ramach której Kamil Wójkowski i Jakub Dyktyński rozmawiali o tym, jak widzewiacy radzili sobie w czasie II wojny światowej, kiedy w konspiracji kontynuowali realizowanie swoich sportowych pasji i rozgrywali nielegalne mecze piłkarskie.

Na 19:10 zaplanowano powtórkę środowej audycji jubileuszowej "110 lat pasji". W jej trakcie Marcin Tarociński przeprowadził szereg pasjonujących rozmów z: Mirosławem Szymkowiakiem, Radosławem Michalskim, Andrzejem Michalczukiem, Wiesławem Wragą i Krzysztofem Kamińskim. Na antenie pojawił się również Bogusław Kukuć, nestor łódzkiego dziennikarstwa sportowego, światek największych i najważniejszych wydarzeń w historii klubu.

Zachęcamy do słuchania Widzew.FM za pośrednictwem odtwarzacza na widzew.com i aplikacji mobilnej Widzew Łódź.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

ŁKS - Widzew Łódź 06.03.2021 (cz.II)

ŁKS - Widzew Łódź 06.03.2021 (cz.II)

Tabela rozgrywek

6 Radomiak Radom 31
7 Miedź Legnica 30
8 Chrobry Głogów 26
9 Widzew Łódź 24
10 Odra Opole 24
11 Stomil Olsztyn 23
12 Puszcza Niepołomice 23
Pełna tabela