Aktualności

Duże zainteresowanie naborem do drużyny U12. Rekrutacja trwa

Zostały ostatnie miejsce na otwarte treningi kwalifikacyjne do widzewskiego zespołu U12 dla dzieci z rocznika 2009 i młodszych.

Nabór do zespołu U12 Akademii Widzewa trwa od zeszłego tygodnia. Zapisy przyjmowane były na trzy sobotnie sesje treningowe, 9 maja, 16 maja i 23 maja. Frekwencja na pierwszych zajęciach dopisała, na drugie nie ma już wolnych miejsc, więc chętni powinni spieszyć się na zapisy na trening rekrutacyjny 23 maja.

- Cieszę się, że jest wielu chętnych do dołączenia do Akademii. Z pierwszej części naboru możemy być bardzo zadowoleni. Lista szybko się zapełniła, a niektórzy zawodnicy, którzy wzięli udział w sobotnim treningu prezentują umiejętności i potencjał, którym na pewno warto się dalej przyglądać - przyznaje Maciej Szymański, dyrektor Akademii Widzewa. W zależności od zainteresowania zajęcia zorganizowane będą w podziale na maksymalnie dwie grupy (początek spotkań o 9:00 i 10:30).

Wszyscy zainteresowani dołączeniem do widzewskiego zespołu U12 proszeni są o przesyłanie zgłoszeń na adres mailowy: akademia@widzew.com. Zachęcamy do dołączania nagrań meczów i materiałów wideo pokazujących umiejętności kandydatów, zwłaszcza tych nakręcanych w trudnym czasie przymusowego pobytu w domu. W odpowiedzi na zgłoszenia kandydaci do drużyny otrzymają zestaw dokumentów niezbędny do potwierdzenia aplikacji.

Informujemy jednocześnie, że w ramach treningów, które odbędą się na boiskach ośrodka treningowego mieszczącego się przy ul. Małachowskiego w Łodzi, zachowane będą wszystkie zasady bezpieczeństwa wynikające z wytycznych administracji państwowej. Sztab szkoleniowy Akademii Widzewa przy współpracy z obsługą obiektu zapewnia przedsięwzięcie wszystkich środków ostrożności, towarzyszących organizowanym na co dzień treningom młodych widzewiaków.

***

Przypominamy również, ze trwa nabór do klas pierwszych o profilu piłka nożna w liceum Szkoły Mistrzów Kokoro. W rekrutacji uczestniczy Akademia Widzewa, która organizuje w imieniu swojego partnera edukacyjnego treningi rekrutacyjne (WIĘCEJ).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - GKS Tychy 19.09.2021

Widzew Łódź - GKS Tychy 19.09.2021

Tabela rozgrywek

1 Korona Kielce 22
2 Widzew Łódź 20
3 Sandecja Nowy Sącz 16
4 Miedź Legnica 15
5 Podbeskidzie Bielsko-Biała 15
6 GKS Tychy 15
7 ŁKS Łódź 14
Pełna tabela