Aktualności

Drużyna zgłoszona, przygotowania trwają

Widzew Łódź zgłosił zawodników do rozgrywek I grupy III ligi w sezonie 2017/2018. Przygotowania do inauguracyjnego meczu wkraczają w decydującą fazę.

Piłkarze Widzewa Łódź pod okiem trenera Przemysława Cecherza przygotowują się  do meczu inaugurującego rozgrywki ligowe. Czwartkowy trening na stadionie został zamknięty dla mediów, by zawodnicy mogli w spokoju, bez towarzystwa kamer, skupić się na zajęciach. W treningu nie brał udziału Paweł Broniszewski, który z powodu urazu stawu skokowego będzie miał tygodoniową przerwę od zajęć. Damian Kostkowski, ze względu na kontuzję więzadła pobocznego, pracował indywidualnie z fizjoterapeutą Hubertem Gołąbkiem. Obaj zawodnicy nie wystąpią w pierwszym meczu ligowym z Victorią Sulejówek.

W międzyczasie do Podlaskiego Związku Piłki Nożnej, który jest w tym roku organizatorem rozgrywek, zgłoszono zawodników, którzy będą reprezentować klub w rywalizacji ligowej. Na liście znaleźli się wszyscy piłkarze znajdujący się obecnie w kadrze pierwszego zespołu.

Z drużyną nie trenuje już z kolei Krzysztof Wojciechowski, który kilka dni temu zakończył testy.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew II Łódź - Włókniarz Pabianice 18.05.2019

Widzew II Łódź - Włókniarz Pabianice 18.05.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela