Aktualności

Drużyna zgłoszona, przygotowania trwają

Widzew Łódź zgłosił zawodników do rozgrywek I grupy III ligi w sezonie 2017/2018. Przygotowania do inauguracyjnego meczu wkraczają w decydującą fazę.

Piłkarze Widzewa Łódź pod okiem trenera Przemysława Cecherza przygotowują się  do meczu inaugurującego rozgrywki ligowe. Czwartkowy trening na stadionie został zamknięty dla mediów, by zawodnicy mogli w spokoju, bez towarzystwa kamer, skupić się na zajęciach. W treningu nie brał udziału Paweł Broniszewski, który z powodu urazu stawu skokowego będzie miał tygodoniową przerwę od zajęć. Damian Kostkowski, ze względu na kontuzję więzadła pobocznego, pracował indywidualnie z fizjoterapeutą Hubertem Gołąbkiem. Obaj zawodnicy nie wystąpią w pierwszym meczu ligowym z Victorią Sulejówek.

W międzyczasie do Podlaskiego Związku Piłki Nożnej, który jest w tym roku organizatorem rozgrywek, zgłoszono zawodników, którzy będą reprezentować klub w rywalizacji ligowej. Na liście znaleźli się wszyscy piłkarze znajdujący się obecnie w kadrze pierwszego zespołu.

Z drużyną nie trenuje już z kolei Krzysztof Wojciechowski, który kilka dni temu zakończył testy.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Garbarnia Kraków 14.09.2019 (kulisy)

Widzew Łódź - Garbarnia Kraków 14.09.2019 (kulisy)

Tabela rozgrywek

4 Znicz Pruszków 16
5 Stal Rzeszów 16
6 Bytovia Bytów 15
7 Widzew Łódź 15
8 Olimpia Elbląg 15
9 Błękitni Stargard 15
10 GKS Katowice 14
Pełna tabela