Aktualności

Drobne urazy Marcela Pięczka i Mateusza Malca

Na jednym z ostatnich treningów Marcel Pięczek nabawił się niegroźnej kontuzji, która wyłączy go z treningów na najbliższe 2-3 tygodnie. W podobnej sytuacji znalazł się Mateusz Malec.

19-letni lewy obrońca, który o miejsce w składzie rywalizuje ze swoim rówieśnikiem Kornelem Kordasem, rozegrał w tym sezonie dziewiętnaście spotkań, w tym dwanaście w wyjściowym składzie. Na kolejny będzie musiał zaczekać około 2-3 tygodnie, ponieważ tyle potrwać powinna w jego przypadku przerwa spowodowana drobnym urazem mięśniowym.

W tym czasie jego miejsce w szerokiej kadrze pierwszego zespołu zajmie Filip Becht, piłkarz Akademii Widzewa, który występuje na tej samej pozycji, co Pięczek. Rok młodszy Becht ma już na koncie treningi z pierwszą drużyną. Zimą pojechał nawet z zespołem na obóz przygotowawczy do Cetniewa.

W najbliższym czasie w treningach pierwszej drużyny uczestniczyć nie będzie mógł również Mateusz Malec, który zmaga się, podobnie jak Pięczek, z urazem mięśniowym. 17-latek nie jest jednak zgłoszony do rozgrywek, więc dotychczas nie był brany pod uwagę przy ustalania składu Widzewa na mecze II ligi.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

AMP Futbol Ekstraklasa Łódź - 25.10.2020

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 13
8 Radomiak Radom 13
9 Puszcza Niepołomice 11
10 Widzew Łódź 11
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
13 Chrobry Głogów 9
Pełna tabela