Aktualności

DPD rozpoczyna współpracę z Widzewem

Największa polska firma kurierska dołączyła do grona przedsiębiorców wspierających działalność Widzewa Łódź.

- Chcieliśmy jednocześnie pomóc klubowi, ale i docenić wyróżniających się pracowników naszej firmy. Wielu z nich sympatyzuje z Widzewem, dlatego postanowiliśmy nabyć większą liczbę karnetów. To bardzo korzystne rozwiązanie dla obu stron. Wspieramy klub, nagradzamy naszych pracowników, a jednocześnie marka DPD figuruje przy ważnej marce piłkarskiej, jaką niewątpliwie jest Widzew - wyjaśnia Łukasz Zembowicz, dyrektor sprzedaży i marketingu DPD Polska.

DPDgroup doręcza codziennie 4 mln przesyłek na całym świecie w sposób neutralny dla środowiska. Jest siecią kurierską holdingu GeoPost, który należy do poczty francuskiej La Poste. Geopost w 2016 r. zanotowała przychody w wysokości 6,2 mld euro.

W 2016 r. firma obchodziła 25-lecie działalności. Wprowadziła ważne dla konsumentów rozwiązanie: płatność kartą za przesyłki płatne przy odbiorze. Uruchomiła także sieć punktów nadań i odbiorów DPD Pickup, liczącą obecnie ponad 2000 placówek. - Po ubiegłorocznych problemach z dostarczeniem tak dużej liczby karnetów na czas, szukaliśmy solidnego partnera, który zagwarantuje najwyższą jakość obsługi kibiców. Firma DPD jako partner logistyczny klubu zajmie się wysyłką karnetów oraz obsługą sklepu internetowego - mówi Przemysław Klementowski, prezes Widzewa.

Marka DPD będzie obecna na banerach okalających murawę, w strefie VIP, a także w loży biznesowej, którą firma wykupiła do końca obecnego sezonu.

Liczmy na długą i owocną współpracę!

 

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela