Aktualności

DPD Polska w kolejnym sezonie wspiera Widzew Łódź

DPD, największa polska firma kurierska, kontynuuje w roli partnera logistycznego wspieranie klubu piłkarskiego Widzew Łódź. Umowa została przedłużona na sezon 2020/21.

Współpraca pomiędzy łódzkim klubem a DPD Polska trwa nieprzerwanie od 2018 roku. DPD odpowiadała za dostarczenie fanom klubu m.in. karnetów oraz produktów zakupionych w oficjalnym sklepie Widzewa. W ramach pakietu sponsorskiego logo DPD Polska pojawiło się na banerach okalających murawę, w strefie VIP, a także w loży biznesowej. Przez kolejne lata umowa pomiędzy partnerami była sukcesywnie przedłużana. Rozszerzone zostały także zawarte w niej warunki współpracy. W obecnym sezonie Widzew gra w pierwszej lidze, czyli na drugim szczeblu krajowych rozgrywek piłkarskich.

- Nasze relacje z Widzewem układają się bardzo dobrze. Możliwość współpracy z renomowaną marką na piłkarskiej mapie polski daje nam ogromną satysfakcję, ale jest również motorem do wspierania rodzimego sportu. Cieszymy się, że w trakcie meczów domowych w "Sercu Łodzi" możemy docierać od tysięcy fanów Widzewa - powiedział Łukasz Zembowicz, dyrektor sprzedaży i marketingu, członek zarządu DPD Polska.

Przeczytaj wywiad z Łukaszem Zembowiczem z DPD Polska

DPD Polska doręczyła w ubiegłym roku 157 mln paczek. W ostatnich latach firma wprowadziła ważne dla konsumentów rozwiązanie: płatność kartą za przesyłki płatne przy odbiorze, a także przyjazną usługę DPD Today. DPD Polska oferuje także usługę Predict i jej rozwinięcie w postaci aplikacji www.mojapaczka.dpd.com.pl, służące do samodzielnego zarządzania doręczeniem. Firma działa zgodnie z ideą przyjaznej logistyki miejskiej - uruchomiła sieć punktów nadań i odbiorów DPD Pickup liczącą obecnie ponad 2,5 tys. placówek, a także rozwija DPD Pickup Oddziały Miejskie zlokalizowane w dzielnicach mieszkalnych i biznesowych, w których realizowane są doręczenia rowerowe (w tym rowerami cargo), na skuterach oraz piesze.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Chojniczanka Chojnice 22.01.2022

Widzew Łódź - Chojniczanka Chojnice 22.01.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 44
2 Widzew Łódź 39
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 Chrobry Głogów 29
Pełna tabela