Aktualności

DPD Polska kontynuuje współpracę z Widzewem

DPD - największa polska firma kurierska - będzie nadal wspierać Widzew, zajmując się m.in. wysyłką karnetów oraz obsługą sklepu internetowego.

Współpraca między Widzewem a DPD została nawiązana na początku 2018 r. Teraz obie strony zdecydowały o jej przedłużeniu. - Widzew to jedna z najsilniejszych marek piłkarskich w Polsce, więc naturalnie chcemy ją dalej wspierać - powiedział Łukasz Zembowicz, dyrektor sprzedaży i marketingu w DPD Polska. - Jako lider polskiego rynku kurierskiego i zgodnie ze sportowym duchem fair play zapewniamy najwyższą jakość obsługi, zarówno w zakresie wysyłki karnetów, jak i obsługi zamówień złożonych w sklepie internetowym - dodał.

Marka DPD będzie obecna na banerach okalających murawę, w strefie VIP, a także w loży biznesowej, którą firma wykupiła do końca obecnego sezonu.

DPDgroup doręcza codziennie 5,2 mln przesyłek na całym świecie w sposób neutralny dla środowiska. Jest siecią kurierską holdingu GeoPost, który należy do poczty francuskiej La Poste. Geopost w 2018 r. zanotowała przychody w wysokości 7,3 mld euro.

DPD Polska doręcza rocznie 145 mln przesyłek. W ostatnich latach firma wprowadziła ważne dla konsumentów rozwiązanie: płatność kartą za przesyłki płatne przy odbiorze, a także przyjazną usługę DPD Today. Firma działa zgodnie z ideą przyjaznej logistyki miejskiej  - uruchomiła sieć punktów nadań i odbiorów DPD Pickup, liczącą obecnie ponad 2200 placówek, a także rozwija oddziały miejskie zlokalizowane w dzielnicach mieszkalnych i biznesowych, które oferują doręczenia za pośrednictwem kurierów na rowerach i pieszych.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Chojniczanka Chojnice 22.01.2022

Widzew Łódź - Chojniczanka Chojnice 22.01.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 44
2 Widzew Łódź 39
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 Chrobry Głogów 29
Pełna tabela