Aktualności

Domowe mecze ligowe Widzewa w otwartym paśmie WidzewTV

Klubowa telewizja szykuje się do wznowienia rozgrywek II ligi. WidzewTV pokaże wszystkie domowe mecze łodzian do końca sezonu.

Ekipa WidzewTV w czasie domowego odosobnienia nie próżnowała. Formę starała się utrzymać między innymi poprzez realizacje programu #Piłsudskiego138 w wydaniu audio i wideo oraz nowy projekt RETROnsmisji, czyli re-transmitowania ważnych, historycznych meczów Widzewa, obudowanych ciekawostkami i wypowiedziami na żywo bohaterów tamtych wydarzeń.

Z uwagi na fakt, że wracają rozgrywki ligowe, kluba telewizja przygotowuje się również do transmitowania kolejnych meczów ligowych czerwono-biało-czerwonych. WidzewTV na pewno pokaże wszystkie domowe występy drużyny Marcina Kaczmarka. W planach jest przeprowadzanie na żywo również transmisji z meczów wyjazdowych, ale to zależeć będzie nie tylko od decyzji gospodarzy, ale też ustaleń, regulaminów i wytycznych dotyczących organizacji spotkań w II lidze wypracowanych przez PZPN.

Z racji braku możliwości uczestniczenia kibiców w meczach domowych Widzewa, zwłaszcza tych posiadających karnety uprawniające do oglądania z trybun Serca Łodzi wszystkich spotkań do końca sezonu, klub podjął decyzję o realizacji transmisji na żywo bezpłatnie w paśmie otwartym klubowej telewizji na kanale WidzewTV w serwisie YouTube (SUBSKRYBUJ).

Decyzja ta podyktowana jest sprzedażą ponad 16 tysięcy karnetów na mecze wiosenne Widzewa i wynikającym z tego potencjalnym zainteresowaniem transmisjami. Jedynie transmisja w kanale otwartym zagwarantuje jej stabilność i łatwy dostęp dla wszystkich posiadaczy biletów sezonowych.

Mając jednak na uwadze wprowadzone przez YouTube ograniczenia systemowe dotyczące jakości publikowanych tam materiałów, wynikające ze zwiększenia obciążenia serwisu w okresie epidemii WidzewTV realizować będzie również transmisje za pośrednictwem własnych serwerów i kanałów dostępnych na widzew.com i w aplikacji mobilnej. Dostęp do nich kosztować będzie jeden punkt, zgodnie z cennikiem transmisji klubowej telewizji (SPRAWDŹ).

Mamy nadzieję, że przygotowane przez klub rozwiązania pozwolą kibicom przeżywać sportowe emocje w najdogodniejszej dla każdego formie, zwłaszcza że oprócz transmisji telewizyjnych, WidzewTV zapewniać będzie również relacje audio z meczów, za pośrednictwem sprawdzonego odtwarzacza dostępnego na widzew.com.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew II Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki 22.01.2022

Widzew II Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki 22.01.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 44
2 Widzew Łódź 39
3 Korona Kielce 35
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 Chrobry Głogów 29
Pełna tabela