Aktualności

Dom Ubezpieczeniowy sponsorem meczu z Ruchem Chorzów

Mecz z Ruchem Chorzów będzie miał swojego sponsora. Została nim firma Dom Ubezpieczeniowy, która już wcześniej sponsorowała transmisję spotkania z Górnikiem Łęczna.

Współpraca Widzewa z Domem Ubezpieczeniowym trwa już od dłuższego czasu. Oprócz zaangażowania firmy w transmisję spotkania z Górnikiem Łęczna, jej reklama pojawia się na elektronicznych bandach LED w trakcie meczów pokazywanych w TVP. Dom Ubezpieczeniowy od zeszłego sezonu wspiera także koszykarki Widzewa. Logo firmy eksponowane jest na koszulkach widzewiaczek.

Teraz Dom Ubezpieczeniowy zdecydował się na sponsoring meczu z Ruchem Chorzów. Logo firmy będzie eksponowane w mediach społecznościowych klubu oraz w trakcie transmisji spotkania w WidzewTV.

Dom Ubezpieczeniowy powstał w 2015 roku. To młody i dynamiczny zespół specjalistów ds. ubezpieczeń, współpracujący z najlepszymi doradcami. Dzięki ich doświadczeniu, firma jest w stanie zaproponować najkorzystniejsze rozwiązania w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, firmowych, podróżnych, NNW oraz zdrowotnych. Wynajmuje także bezgotówkowo samochody zastępcze z OC sprawcy oraz pomaga w odzyskiwaniu zaniżonych odszkodowań.

Pełną ofertę Domu Ubezpieczeniowego znaleźć można na stronie http://www.domubezpieczeniowy.com.pl/. Zachęcamy do skorzystania z usług naszego partnera!

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela