Aktualności

Dołącz do Widzewskiej Akademii Techniki!

Widzew Łódź proponuje kolejny rodzaj zajęć dla młodych adeptów piłki nożnej. Rusza Akademia Techniki, której koordynatorem i prowadzącym zajęcia będzie Marcin Stanisławski, trener widzewskiej sekcji futsalu.

Inaugurację Widzewskiej Akademii Techniki zaplanowano na 13 września, kiedy to na obiektach Chojeńskiego Klubu Sportowego przy ul. Kosynierów Gdyńskich 18 odbędzie się pierwszy trening. Początek zajęć o godz. 17:30 (zbiórka o godz. 17:00). Zajęcia prowadzone będą przez trenera Marcina Stanisławskiego.

Treningi mają na celu podnoszenie umiejętności technicznych młodych zawodników, w szczególności umiejętności kontroli nad piłką. Struktura jednostki treningowej została zaplanowana w taki sposób, by każdy z zawodników miał możliwie jak najwięcej kontaktów z piłką, a odpowiednia liczba zawodników na treningu pozwoli trenerowi korygować ich zachowania.

Każdy zainteresowany powinien zgłosić chęć wzięcia udziału w jednostce treningowej i zrobić kolejny krok w kierunku realizacji swoich marzeń. Zapraszamy w szczególności zawodników Młodego Widzewa, ale także zawodników z przynależnością klubową. Zajęcia są skierowane do młodych piłkarzy z roczników 2007-2013.

Rodziców chcących zapisać swoje dziecko na trening Widzewskiej Akademii Techniki prosimy o wysyłanie wiadomości mailowych o nazwie "Akademia Techniki" na adres akademia@widzew.com. W załączeniu należy przesłać również wypełnioną kartę kwalifikacyjną, która znajduje się poniżej do pobrania. W odpowiedzi otrzymają Państwo szczegółowe informacje dotyczące uczestnictwa w zajęciach treningowych.

KARTA KWALIFIKACYJNA [POBIERZ]

Poniżej przedstawiamy pełną ofertę treningową:

- treningi dostosowane do wieku i umiejętności uczestników,

- podział na małe grupy treningowe (do 8 zawodników),

- dedykowany program szkolenia,

- wykwalifikowana kadra trenerska.

Serdecznie zapraszamy na treningi Widzewskiej Akademii Techniki!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 32
2 Korona Kielce 25
3 GKS Tychy 22
4 Miedź Legnica 21
5 Arka Gdynia 20
6 Sandecja Nowy Sącz 19
7 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18
Pełna tabela