Aktualności

Dobre wieści z Opalenicy

Drugi dzień zgrupowania drużyny Enkeleida Dobiega przebiegał pod znakiem intensywnej pracy na boisku. Wśród trenujących przede wszystkim z piłkami zawodników przez długi czas był Przemysław Kita.

Jeszcze w czwartek, po przyjeździe do ośrodka Remes w Opalenicy, pierwsza drużyna Widzewa odbyła premierowe zajęcia w ramach trzydniowego mini zgrupowania. W piątek zaplanowane były dwie jednostki treningowe. Bardzo dobre wiadomości przyniosła pierwsza z nich. W treningu strzeleckim udział wziął Przemysła Kita, który jest coraz bliżej powrotu do pracy na pełnych obciążeniach.

- Mamy tu bardzo dobre warunki do pracy i staramy się wykorzystać je do maksimum. W piątek trenowaliśmy przede wszystkim z piłkami. Szlifowaliśmy dalej te elementy, nad którymi pracujemy od trzech tygodni, czyli między innymi granie na małej przestrzeni, na dużej intensywności czy reakcje po stracie piłki - przyznał Marcin Broniszewski, pełniący funkcję asystenta trenera w sztabie Enkeleida Dobiego.

Przed obiadem zespół skorzystał z odnowy biologicznej, a po południu czekał go kolejny trening boiskowy. W sobotę o 11:00 widzewiacy zmierzą się w ostatnim tego lata meczu sparingowym - z GKS-em Tychy. Spotkanie kontrolne z ligowym rywalem odbędzie w oddalonym od Opalenicy o kilkakaście kilometrów Grodzisku Wielkopolskim. Po nim zespół wróci do Łodzi.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Orzeł Parzęczew 02.05.2021

Widzew Łódź - Orzeł Parzęczew 02.05.2021

Tabela rozgrywek

4 Górnik Łęczna 48
5 ŁKS Łódź 47
6 Arka Gdynia 46
7 Widzew Łódź 40
8 Odra Opole 39
9 Sandecja Nowy Sącz 37
10 Miedź Legnica 37
Pełna tabela