Aktualności

Do końca dnia karnetowicze mogą zapisać się na mecz z Elaną

Środowe spotkanie ligowe z Elaną Toruń obejrzeć będzie mogło 4,5 tysiąca kibiców Widzewa. Posiadacze karnetów nadal mogą deklarować chęć uczestnictwa w tym meczu.

Termin zapisywania się posiadaczy abonamentów na wiosenne mecze domowe Widzewa upływa w poniedziałek 29 czerwca o godzinie 23:59. Przypominamy, że z uwagi na obostrzenia administracyjne związane z epidemią koronawirusa na meczach piłkarskich w Polsce pojawiać mogą się kibice w liczbie nieprzekraczającej 25 procent pojemności obiektów sportowych. W związku z tym spotkania domowe Widzewa oglądać z wysokości trybun może 4502 fanów, co w przypadku sprzedaży 16401 karnetów wymusza konieczność prowadzenia zapisów na kolejne mecze.

Tak było już w przypadku poprzedniego starcia w Sercu Łodzi – z Lechem II Poznań i tak też powinno być przy okazji pozostałych do końca sezonu spotkań z: Elaną Toruń, Stalą Stalowa Wola i Zniczem Pruszków. Na najbliższy mecz z Elaną posiadacze karnetów zapisywać mogą się za pośrednictwem strony: https://widzew.com/web/bilety/rezerwacja-covid zgodnie z zasadami, o których pisaliśmy w zeszłym tygodniu (WIĘCEJ). Co ważne, tym razem istnieje możliwość przepisania swojego miejsca przysługującego z racji posiadania na karnetu na innego posiadacza abonamentu. Informujemy jednocześnie, że zapisywać na to spotkanie mogą się również karnetowicze, którzy na podstawie biletu sezonowego byli na zeszłotygodniowym meczu z Lechem II.

W przypadku niewykorzystania przez posiadaczy karnetów całej puli, bilety na wolne miejsca trafią we wtorek do otwartej sprzedaży. Również tego dnia karnetowicze, którzy zdecydowali się przyjść na spotkanie z Elaną, otrzymają bilety, które uprawniać ich będą do wejścia na stadion (wejściówkę należy wydrukować lub okazać na bramce na urządzeniu mobilnym, karta karnetowa nie będzie uprawniać do wejścia na obiekt).

Zachęcamy do wizyty w Sercu Łodzi i wspierania drużyny w walce o cenne punkty w drodze do awansu. Mecz z Elaną odbędzie się w środę 1 lipca, a jego pierwszy gwizdek, z uwagi na transmisję w TVP Sport, zabrzmi o godzinie 20:05.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 23.09.2020

Trening 23.09.2020

Tabela rozgrywek

10 GKS Tychy 5
11 Zagłębie Sosnowiec 3
12 Resovia 3
13 Widzew Łódź 3
14 GKS Bełchatów 2
15 Puszcza Niepołomice 1
16 Stomil Olsztyn 1
Pełna tabela