Aktualności

Dario Kristo: Udanie podsumowaliśmy pobyt w Uniejowie

Widzewiacy, wygrywając 2:0 ze Stomilem Olsztyn, udanie zakończyli obóz przygotowawczy. Z postawy zespołu w meczu zadowolony był Dario Kristo.

Starcie z pierwszoligowcem okazało się udanym sprawdzianem dla podopiecznych Franciszka Smudy. Łodzianie zwyciężyli 2:0 i przez cały mecz nie wyglądali jak zespół występujący o dwie klasy rozgrywkowe niżej. - Nie widziałem zbyt dużej różnicy na boisku pomiędzy nami a drużyną przeciwną. Zagraliśmy dobry mecz. Mieliśmy kilka szans, natomiast rywale nie stworzyli sobie chyba ani jednej. Uważam, że udanie podsumowaliśmy ten tygodniowy pobyt w Uniejowie - powiedział Dario Kristo.

Chorwat z dużym dystansem podchodzi do swoich występów w meczach kontrolnych. - Za każdym razem staram się grać jak najlepiej i dać od siebie jak najwięcej - tak, żeby trener był zadowolony i żebym sam był z siebie zadowolony. Chcę zostać tu jak najdłużej, bo Widzew to świetny klub i ogromna szansa dla mnie - dodał.

Kristo podkreślił, że choć w każdym meczu łodzianie walczą o pełną pulę, to w meczach kontrolnych wynik nie jest sprawą najważniejszą. -  Oczywiście chcemy wygrywać, ale do meczów kontrolnych podchodzimy z lekkim dystansem. To jest okres przygotowawczy i najważniejsze to wypracować pewne elementy i schematy. Wynik ma tu drugorzędne znaczenie - podsumował.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 20.02.2018

Trening 20.02.2018

Tabela rozgrywek

1 Sokół Aleksandrów Łódzki 37
2 Widzew Łódź 35
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 33
4 Huragan Morąg 30
5 Ursus Warszawa 28
6 Victoria Sulejówek 28
7 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 28
Pełna tabela