Aktualności

Dario Kristo: Musimy zachować 100% koncentracji

Chorwacki pomocnik twierdzi, że drużyna zapomniała już o ważnym zwycięstwie w Radomiu i w pełnym skupieniu przygotowuje się do spotkania ze Skrą.

To właśnie gol Dario Kristo z 40. minuty zapewnił łodzian wygraną z Radomiakiem. Chorwat podkreśla jednak, że zwycięstwo dała ciężka praca całego zespołu. - Nie można powiedzieć, że to ja załatwiłem trzy punkty w Radomiu. To zasługa całej drużyny, bo zagraliśmy bardzo dobry mecz. Może pierwsze dziesięć minut było trochę nerwowe, ale w kolejnych fragmentach byliśmy lepsi i zwyciężyliśmy zasłużenie - powiedział.

Komplet punktów przywieziony z Radomia umocnił widzewiaków na pierwszym miejscu w ligowej tabeli. - Wygrana na tak trudnym terenie cieszy, ale już o tym zapomnieliśmy. W sobotę czeka nas kolejny trudny mecz i musimy się do niego dobrze przygotować - dodał Dario Kristo.

Pomocnik Widzewa zapewnił też, że drużyna na pewno nie zlekceważy teoretycznie słabszego przeciwnika. - Liga jest ciężka, a każdy rywal, który przyjeżdża do Łodzi jest bardzo zmobilizowany. Dlatego musimy zachować 100% koncentracji i determinacji. Zespoły, które obecnie znajdują się w tabeli za nami mają teraz trudne mecze na wyjazdach, więc jeśli wygramy, a one potracą punkty, nasza przewaga będzie jeszcze większa. Dlatego zrobimy wszystko, żeby wygrać ze Skrą - podsumował.

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wigilia Akademii Widzewa 12.12.2018

Wigilia Akademii Widzewa 12.12.2018

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 41
2 Widzew Łódź 39
3 Elana Toruń 36
4 GKS Bełchatów 34
5 Górnik Łęczna 34
6 Stal Stalowa Wola 31
7 Olimpia Grudziądz 31
Pełna tabela