Aktualności

Daniel Mąka już po operacji

Doświadczony pomocnik Widzewa, który w niedzielnym meczu ligowym doznał złamania w lewej goleni, w poniedziałek przeszedł zabieg.

Daniel Mąka w jednej z szarż podczas meczu z Resovią Rzeszów, w ferworze walki stanął tak niefortunnie, że nabawił się złamania w obrębie lewej goleni. Chwilę później 31-letni zawodnik był już w drodze do szpitala, gdzie od razu przeszedł szczegółowe badania. Jeszcze w niedzielę podjęta została decyzja, że Mąka powinien jak najszybciej przejść operację. - Czuję się dobrze. Myślę tylko o tym, żeby jak najszybciej wrócić. Jestem stworzony do walki - zapewniał sam zawodnik w oczekiwaniu na dalsze działania.

Zabieg w poniedziałek 4 listopada przeprowadzili wspólnie profesor Marcin Domżalski i doktor Radosław Grabowski, który pełni funkcję klubowego lekarza w Widzewie. Daniela Mąkę czeka teraz ponad miesiąc zabiegów fizykoterapii pod okiem klubowych specjalistów, a następnie rehabilitacja. Do gry wrócić będzie mógł prawdopodobnie za trzy miesiące, czyli na początek okresu przygotowawczego pierwszej drużyny do rundy wiosennej sezonu 2019/2020.

Daniel Mąka był w tym sezonie podstawowym piłkarzem Widzewa. Zagrał w każdym z osiemnastu, wliczając Totolotek Puchar Polski, meczów o stawkę (szesnaście razy znalazł się w podstawowym składzie).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Znicz Pruszków - Widzew Łódź 10.11.2019

Znicz Pruszków - Widzew Łódź 10.11.2019

Tabela rozgrywek

1 Górnik Łęczna 35
2 Resovia 35
3 GKS Katowice 34
4 Widzew Łódź 34
5 Olimpia Elbląg 30
6 Bytovia Bytów 28
7 Stal Rzeszów 27
Pełna tabela