Aktualności

Daniel Mąka i Kamil Migdał w czwartkowym #Piłsudkiego138

W 42. odcinku autorskiej produkcji WidzewTV gośćmi będą doświadczony pomocnik Daniel Mąka i odpowiadający za przygotowanie fizyczne pierwszego zespołu trener Kamil Migdał.

W czwartek 10 października wyemitowany zostanie kolejny odcinek realizowanego na żywo przez klubową telewizję programu #Piłsudskiego138. Tym razem gośćmi Arkadiusza Stolarka będą Daniel Mąka i Kamil Migdał.

Pierwszy z nich to jeden z najbardziej doświadczonych piłkarzy Widzewa, który wywalczył z klubem awans do II ligi, a teraz pomaga w drodze na zaplecze ekstraklasy. To właśnie on zapełnił czerwono-biało-czerwonym cenne zwycięstwo z Górnikiem Polkowice w 11. kolejce rozgrywek, zdobywając gola z rzutu wolnego z miejsca oddalonego od bramki rywala o ponad 30 metrów! Pytań o ten strzał w czwartek na pewno nie zabraknie.

Drugi gość 42. odcinka #Piłsudskiego138 odpowiada za trudne zadanie odpowiedniego przygotowania fizycznego (motorycznego) pierwszego zespołu. Zajmuje się też analizą danych z systemu CATAPULT. Za Widzewem wyjątkowo intensywny czas, w którym łodzianie w ciągu tygodnia rozegrali trzy ważne mecze o punkty. Wszystkie wygrali i w każdym z nich zdobywali bramki w końcówkach. Jeśli ciekawi was, jak ten czas ocenia pod względem pracy fizycznej wykonanej przez zespół trener Migdał, musicie być z nami już od 19:10.

Transmisja tradycyjnie przeprowadzona zostanie w otwartym kanale WidzewTV w serwisie YouTube (SUBSKRYBUJ) i na oficjalnym profilu klubu na Facebooku. Zachęcamy do oglądania i zadawania pytań gościom programu w komentarzach.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Więcej Niż Sport Łódź 12.10.2019 (U14)

Widzew Łódź - Więcej Niż Sport Łódź 12.10.2019 (U14)

Tabela rozgrywek

1 Resovia 27
2 Widzew Łódź 27
3 GKS Katowice 26
4 Górnik Łęczna 24
5 Olimpia Elbląg 21
6 Bytovia Bytów 21
7 Stal Rzeszów 21
Pełna tabela