Aktualności

Damian Podolski reprezentantem Widzewa w starciu #StalWidzew

Poznaliśmy zawodnika, który w niedzielę będzie reprezentował Widzew w starciu ze Stalą Rzeszów w grę FIFA 20. Graczem, który wygrał turniej eliminacyjny #StayHomeCup został Damian Podolski.

Podolski zwyciężył w turnieju dedykowanym zawodnikom posiadającym kopię gry na konsolę PlayStation 4. W finale pokonał po wyrównanym pojedynku Damiana Chmielowskiego 2:1 (0:2, 1:0, 2:0).

Podolski umacnia swoją pozycję na widzewskiej scenie e-sportowej. Sobotnia wygrana była już drugim zwycięstwem zawodnika w cyklu turniejów #StayHomeCup, a przypomnijmy, że do rozegrania pozostała mu jeszcze runda zasadnicza Wataha Cup, której stawką będzie dołączenie do widzewskiej sekcji e-sportu. 

Dzięki sobotniemu zwycięstwu łódzki gracz będzie reprezentował barwy Widzewa w niedzielnym meczu ze Stalą Rzeszów, który zostanie rozegrany w miejsce niedoszłego meczu piłkarskiego.

Widzewiak zmierzy się z przeciwnikiem w formule Best-of-three, czyli do dwóch wygranych. Spotkanie rozpocznie się punktualnie o 13:05, a losy pojedynku będzie można śledzić za pośrednictwem oficjalnej strony Widzewa na Facebooku oraz w mediach społecznościowych pod hashtagiem #StalWidzew.

Przed meczem ujawnimy pewną niespodziankę związaną ze starciem z rzeszowianami, dlatego zachęcamy do śledzenia widzewskich kanałów informacyjnych!

W drugim sobotnim turnieju #StayHomeCup, skierowanym do posiadaczy konsoli XBOX One, zwyciężył Mateusz Kubas, który pokonał Bartłomieja Klimczaka 2:1 (2:3, 4:1, 4:1). Już niedługo ruszą zapisy na kolejne zawody, do udziału w których serdecznie zapraszamy!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 12.03.2020

Trening 12.03.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela